Tytuł
STAPIZ

STAPIZ Sleek Line Blond Shampoo with Silk Proteins 300ml - Szampon z jedwabiem dla blondynek

12,99 zł
Indeks: 5904277710462

Nie ma znaczenia, czy blondynką się urodziłaś, czy urodziłaś się, by być blondynką - jeśli chcesz korzystać z dobrodziejstw jakie niesie ten kolor włosów, będziesz potrzebować odpowiednich kosmetyków. Jednym z nich jest ten wyjątkowy szampon do włosów dla blondynek STAPIZ Sleek Line. Szampon adresowany jest do posiadaczek włosów blond, siwych i rozjaśnianych. Specjalna formuła (bogata w proteiny jedwabiu) zapewnia im niesamowity, platynowy odcień niwelując przy tym brzydkie, żółte plamy i odcienie. Regularne stosowanie sprawia, że włosy wyglądają jak tuż po farbowaniu i są wspaniale nawilżone. Szampon ma neutralny zapach i ciemnogranatową konsystencję. 

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Nie ma znaczenia, czy blondynką się urodziłaś, czy urodziłaś się, by być blondynką - jeśli chcesz korzystać z dobrodziejstw jakie niesie ten kolor włosów, będziesz potrzebować odpowiednich kosmetyków. Jednym z nich jest ten wyjątkowy szampon do włosów dla blondynek STAPIZ Sleek Line.

Szampon adresowany jest do posiadaczek włosów blond, siwych i rozjaśnianych. Specjalna formuła (bogata w proteiny jedwabiu) zapewnia im niesamowity, platynowy odcień niwelując przy tym brzydkie, żółte plamy i odcienie. Regularne stosowanie sprawia, że włosy wyglądają jak tuż po farbowaniu i są wspaniale nawilżone. Szampon ma neutralny zapach i ciemnogranatową konsystencję.

Sposób użycia: Umyć włosy nanosząc niewielką ilość szamponu. Po użyciu dokładnie spłukać letnią wodą. Produkt do użytku profesjonalnego.

Rezultat:

- Włosy mają połysk i są nawilżone
- Włosy nie mają żółtych plam i odcieni
- Włosy wyglądają jak tuż po farbowaniu

5904277710462

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
blond oraz rozjaśniane i z pasemkami
LINIA PRODUKTOWA
SLEEK LINE BLOND
POJEMNOŚĆ
od 251ml do 500ml

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję