Kosmetyki do włosów - GOLDWELL
GOLDWELL

GOLDWELL Style Sign Perfect Hold Magic Finish 200 ml - Nabłyszczający spray o bardzo delikatnej strukturze

45,99 zł
Indeks: 4021609275398

Marzysz o trwałym, wielogodzinnym utrwaleniu fryzury, ale drżysz na myśl o błyszczących i kiczowato posklejanych włosach? Wypróbuj ten subtelny nabłyszczacz w sprayu Magic Finish marki Goldwel! Skuteczny i dyskretny - taki właśnie jest ten kosmetyk, który doskonale działa szczególnie na przyćmione, pozbawione blasku włosy. 

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Marzysz o trwałym, wielogodzinnym utrwaleniu fryzury, ale drżysz na myśl o błyszczących i kiczowato posklejanych włosach? Wypróbuj ten subtelny nabłyszczacz w sprayu Magic Finish marki Goldwel!

Skuteczny i dyskretny - taki właśnie jest ten kosmetyk, który doskonale działa szczególnie na przyćmione, pozbawione blasku włosy. Magic Finish zapewni im znakomite nabłyszczenie oraz delikatną strukturę. Wzbogaci promienistość i mocno utrwali fryzurę pozostawiając ją elastyczną oraz dodatkowo zabezpieczając intensywność koloru. Ponadto formuła sprayu została wzbogacona cennym ekstraktem bambusa, który jest znany ze swoich właściwości wzmacniających, nabłyszczających, nawilżających oraz wygładzających. W efekcie fryzura jest piękna. sprężysta, lśniąca, utrwalona i tylko Ty wiesz dlaczego.

Moc utrwalenia 3/5.

Sposób użycia: Rozpyl na suche włosy.

Rezultat:

- Utrwalona fryzura
- Ekstra nabłyszczenie
- Delikatna tekstura
- Wzbogacona promienistość
- Włosy lśniące i lekkie
- Ochrona koloru
- Elastyczna fryzura

4021609275398

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
STYLE SIGN
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

1 Opinia

zadowolona
5/5

Produkt lekki i wydajny. Idealny na wykończenie fryzury, Ma ładny zapach a włosy po nim błyszczą się niesamowicie bez przetłuszczenia. Polecam!

Agnes, 2020-04-09

Napisz recenzję