• Obniżka
  • Zniżka 147,82 zł
Tytuł
ELCHIM MILANO

ELCHIM 8th Sense - Elektroniczna suszarka pastelowo-zielona

559,00 zł
411,18 zł Zniżka 147,82 zł
Indeks: 8009031522231

Na świecie wyróżniamy 8 typów włosów, każdy wymagający indywidualnego sposobu stylizacji. 8th Sense to pierwsza elektroniczna suszarka, która jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosa: od dziecięcych, przez zniszczone i delikatne, po grube i gęste. Rewolucyjny silnik suszarki pozwala na całkowitą kontrolę nad jej mocą, umożliwiając jej regulację w przedziale od 300 do 2100 Watt. Boczne przyciski umożliwiają dostosowanie temperatury oraz siły nadmuchu suszarki, umożliwiając pracę nawet przy niskim nawiewie i wysokiej temperaturze. Specjalnie wyprofilowany filtr, zabezpiecza włosy przed przedostaniem się do wnętrza suszarki . Wbudowany tłumik wycisza jej pracę. Doskonale wyważona, idealnie leży w dłoni.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Na świecie wyróżniamy 8 typów włosów, każdy wymagający indywidualnego sposobu stylizacji. 8th Sense to pierwsza elektroniczna suszarka, która jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosa: od dziecięcych, przez zniszczone i delikatne, po grube i gęste.

Rewolucyjny silnik suszarki pozwala na całkowitą kontrolę nad jej mocą, umożliwiając jej regulację w przedziale od 300 do 2100 Watt. Boczne przyciski umożliwiają dostosowanie temperatury oraz siły nadmuchu suszarki, umożliwiając pracę nawet przy niskim nawiewie i wysokiej temperaturze. Specjalnie wyprofilowany filtr, zabezpiecza włosy przed przedostaniem się do wnętrza suszarki . Wbudowany tłumik wycisza jej pracę.

Doskonale wyważona, idealnie leży w dłoni dzięki specjalnie wyprofilowanej rączce. 8th Sense to innowacyjna suszarka, wyśniona, zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech.

Funkcje:

- elektroniczna suszarka przeznaczona do każdego typu włosów
- 36 różnych programów suszenia
- długowieczny silnik AC (300-2100 Watt)
- wbudowany tłumik zapewnia cichą pracę suszarki
- wyprofilowany filtr zabezpiecza włosy przed dostaniem się do wnętrza suszarki
- ceramiczny system jonizacji nawilża oraz wydobywa blask włosów, eliminując elektryzowanie oraz puszenie się
- idealnie wyważona z redukcją głośności silnika
- ergonomiczny uchwyt
- przycisk zimnego nawiewu powietrza
- 2 boczne przyciski mocy i temperatury
- zaprojektowana i wykonana we Włoszech

* Dystrybutor: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

8009031522231

Opis

LINIA PRODUKTOWA
ELCHIM

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję