Kosmetyki do włosów - LOREAL
L'OREAL

LOREAL Liss Unlimited 1500ml - Szampon wygładzający do włosów niezdyscyplinowanych

110,99 zł
Indeks: 3474636482597

Masz wrażenie, że Twoje niezdyscyplinowane włosy całkowicie nad Tobą zapanowały? Jeśli chcesz przeciwstawić się ich dominacji, zastosuj ten nowoczesny szampon Expert Liss Unlimited od LOREAL. Dzięki zawartemu w szamponie kompleksowi Keratinoil Comlpex kosmetyk widocznie wzmocni i odżywi Twoje włosy. Pro-Keratyna  oraz olejek z kukui i wiesiołka skutecznie domknie łuski włosów i wyraźnie wygładzi je już w 4 dni! Szampon nie tylko zdyscypliuje włosy, sprawiając, że staną się bardziej podatne na stylizację, ale także zabezpieczy je przed puszeniem się pod wpływem wilgoci. Od teraz to Ty nad nimi zapanujesz! *Test instrumentalny Sposób użycia: Nanieś szampon Liss Unlimited na mokre włosy. Spień. Dokładnie spłucz. W razie potrzeby powtórz c...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Masz wrażenie, że Twoje niezdyscyplinowane włosy całkowicie nad Tobą zapanowały? Jeśli chcesz przeciwstawić się ich dominacji, zastosuj ten nowoczesny szampon Expert Liss Unlimited od LOREAL. Dzięki zawartemu w szamponie kompleksowi Keratinoil Comlpex kosmetyk widocznie wzmocni i odżywi Twoje włosy. Pro-Keratyna  oraz olejek z kukui i wiesiołka skutecznie domknie łuski włosów i wyraźnie wygładzi je już w 4 dni! Szampon nie tylko zdyscypliuje włosy, sprawiając, że staną się bardziej podatne na stylizację, ale także zabezpieczy je przed puszeniem się pod wpływem wilgoci. Od teraz to Ty nad nimi zapanujesz!

*Test instrumentalny

Sposób użycia: Nanieś szampon Liss Unlimited na mokre włosy. Spień. Dokładnie spłucz. W razie potrzeby powtórz czynność. Zaraz po umyciu głowy zaleca się użycie odżywki bądź maski z tej samej linii*.

Dla uzyskania najlepszego efektu stosuj również inne produkty z linii Liss Unlimited**

Rezultat:

- Oczyszczone włosy i skóra głowy
- Optymalne odżywienie i nawilżenie
- Perfekcyjne wygładzenie
- Koniec z puszącymi się włosami
- Ochrona przed wilgocią
- Łatwość rozczesywana

Oto kilka trików na ujarzmienie niezdyscyplinowanych włosów:

Po nałożeniu szamponu, odżywki lub maski z linii Liss Unlimited spłucz włosy chłodną wodą, dzięki temu łuski włosa zamkną się, a ty uniemożliwisz im puszenie się.

Regularnie podcinaj rozdwajające się końce.

Nie używaj szczotki o gęstym rozmieszczeniu igieł. Wybieraj grzebienie o szeroko rozstawionych ząbkach lub przeczesuj je palcami, unikniesz w ten sposób puszenia się włosów.

Wełniana czapka w zimę jest dobrym sposobem na ochronę włosów przed niskimi temperaturami, ale nie jeśli Twoje włosy niezdycyplinowane. Aby uniknąć puszenia się i elektryzowania wybieraj kapelusze lub inne materiały, które sprzyjają Twoim włosom np. satynę.

**Linia Liss Unlimited została stworzona specjalnie z myślą o włosach niezdyscyplinowanych, kręconych, puszących się oraz suchych. Ujarzmij i skutecznie wygładź swoją fryzurę już w 4 dni*

*Test instrumentalny
3474636482597

Opis

LINIA PRODUKTOWA
LISS UNLIMITED
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję