• Obniżka
  • Zniżka 10,00 zł
DOOP - profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów
DOOP

DOOP the Saviour 100ml - krem wygładzający

39,99 zł
29,99 zł Zniżka 10,00 zł
Indeks: 8717973808305

Utrwalenie: 2/10 Nabłyszczenie: 7/10 To kremiste serum zostało stworzone, żeby pozbyć się puszenia włosów i nadać im pięknego połysku i gładkości. Dołącz do frontu wyzwolenia włosów z okowów prostownic! Już czas! Efekt: piękny, naturalny połysk Wyjątkowe cechy: : To kremiste serum zostało stworzone, żeby pozbyć się puszenia włosów, nie przetłuszcza włosów bez względu jak dużo produktu nałożysz. Również świetnie się nadaje do stworzenia efektu łagodnych, naturalnych i błyszczących fal. Stworzone specjalnie dla: gładkich stylizacji i dla długich loków.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Utrwalenie: 2/10 Nabłyszczenie: 7/10

To kremiste serum zostało stworzone, żeby pozbyć się puszenia włosów i nadać im pięknego połysku i gładkości. Dołącz do frontu wyzwolenia włosów z okowów prostownic! Już czas!

Efekt: piękny, naturalny połysk

Wyjątkowe cechy: : To kremiste serum zostało stworzone, żeby pozbyć się puszenia włosów, nie przetłuszcza włosów bez względu jak dużo produktu nałożysz. Również świetnie się nadaje do stworzenia efektu łagodnych, naturalnych i błyszczących fal.

Stworzone specjalnie dla: gładkich stylizacji i dla długich loków..

Sposób użycia: Stosuj na wysuszone ręcznikiem włosy. Rozprowadź na dłoniach niewielką ilość produktu, wmasuj we włosy i stylizuj do woli. Świetnie się nadaje do użycia przed suszeniem dla mega wygładzenia.

Włosy: średnie, długie

Look: połysk, brak puszenia

DOŁĄCZ DO FRONTU WYZWOLENIA WŁOSÓW Z OKOWÓW PROSTOWNIC! JUŻ CZAS!

 

8717973808305

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
DOOP
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję