RENATI

RENATI Rock Hard 100ml - Mocny wosk do włosów

50,00 zł
Indeks: 9328360000241
Wosk RENATI Rock Hard to połączenie technologii XXI wieku z najlepszym, co natura ma do zaoferowania. Poradzi sobie z nawet z najtrudniejszymi stylizacjami na gęstych włosach. Wosk jest łatwy w użyciu oraz w prosty sposób można go usunąć z włosów, wystarczy użyć choćby zimnej wody. Świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Renati Rock Hard to mocne utrwalenie i satynowe wykończenie. Stopień utrwalenia: 5/5. Sposób użycia: Porcję wosku ogrzej w dłoniach, a następnie nakładaj od korzeni aż po końce, na wilgotne lub suche włosy. Ułóż fryzurę. Dlaczego warto wybrać produkty Renati? - Nie zawierają: parabenów, lanoliny, żadnych produktów zwierzęcych, SLS, SLES. Zawierają: naturalne konserwanty. - Kosmetyki Terence Renati są tworzone...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wosk RENATI Rock Hard to połączenie technologii XXI wieku z najlepszym, co natura ma do zaoferowania. Poradzi sobie z nawet z najtrudniejszymi stylizacjami na gęstych włosach. Wosk jest łatwy w użyciu oraz w prosty sposób można go usunąć z włosów, wystarczy użyć choćby zimnej wody. Świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Renati Rock Hard to mocne utrwalenie i satynowe wykończenie.

Stopień utrwalenia: 5/5.

Sposób użycia: Porcję wosku ogrzej w dłoniach, a następnie nakładaj od korzeni aż po końce, na wilgotne lub suche włosy. Ułóż fryzurę.

Dlaczego warto wybrać produkty Renati?

- Nie zawierają: parabenów, lanoliny, żadnych produktów zwierzęcych, SLS, SLES. Zawierają: naturalne konserwanty.
- Kosmetyki Terence Renati są tworzone i produkowane przez pod ścisłą kontrolą jakości.
- Terence Renati nie testuje swoich produktów na zwierzętach, nie używa produktów pochodzenia zwierzęcego, ani niczego co mogłoby być szkodliwe dla ludzi lub środowiska.
- Wszystkie pojemniki (słoiczki i buteleczki) Terence Renati nadają się do recyklingu!

Rezultat:

- Możliwość wykreowania najbardziej wymyślnych fryzur
- Satynowe wykończenie
- Mocne utrwalenie
- Łatwość zmycia produktu

9328360000241

Opis

DLA KOGO
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
PER UOMO
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję