Kosmetyki, akcesoria i sprzęt fryzjerski do włosów - HH SIMONSEN
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Hot Volume Styler 32mm - Lokówka do modelowania włosów

449,00 zł
Indeks: 5713052002179

Nowa lokówka HH SIMONSEN VOLUME STYLER to wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać objętość od nasady oraz piękne wymodelowane włosy w mgnieniu oka. Lokówka, która zawiera mikro olejki keratynowe, bez żadnego problemu ślizga się po Twoich włosach nie ciągnąc oraz nie wyrywając ich w żaden sposób, dodatkowo zapewniając im kurację na jaką zasługują. Głowica lokówki występuje w 2 rozmiarach: 32 mm oraz 38 mm. Lokówka posiada odporne na ciepło, plastikowe włosie w różnych rozmiarach, które wzbogacone jest o turmalin, który emituje jony ujemne podczas nagrzewania płytek. To zaś zbawiennie działa na nasze włosy, bo zapobiega ich elektryzowaniu i puszeniu się! Dodatkowo, włosie działa jak amortyzator między lokówką a Twoją skórą głowy, chroniąc...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Nowa lokówka HH SIMONSEN VOLUME STYLER to wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać objętość od nasady oraz piękne wymodelowane włosy w mgnieniu oka.

Lokówka, która zawiera mikro olejki keratynowe, bez żadnego problemu ślizga się po Twoich włosach nie ciągnąc oraz nie wyrywając ich w żaden sposób, dodatkowo zapewniając im kurację na jaką zasługują.

Głowica lokówki występuje w 2 rozmiarach: 32 mm oraz 38 mm.

Lokówka posiada odporne na ciepło, plastikowe włosie w różnych rozmiarach, które wzbogacone jest o turmalin, który emituje jony ujemne podczas nagrzewania płytek. To zaś zbawiennie działa na nasze włosy, bo zapobiega ich elektryzowaniu i puszeniu się! Dodatkowo, włosie działa jak amortyzator między lokówką a Twoją skórą głowy, chroniąc ją przed oparzeniem.

Dzięki technologii INFRA-RED czyli bezpośredniemu promieniowaniu, ciepło przenika szybciej bezpośrednio we włosy, dzięki czemu mają one mniej szans na uszkodzenie.

Właściwości produktu:

- Wyświetlacz LED z regulacją temperatury w zakresie 120-230 stopni C,
- Funkcja dual (podłączysz pod każde gniazdko),
- Koreańskie płytki podwójnie powlekane teflonem oraz dodatkowo olejowane,
- Technologia jonizacji,
- W składzie Turmalin, który zapobiega puszeniu się włosów oraz ich elektryzowaniu,
- 3-metrowy przewód obrotowy,
- Zimna obudowa, zapobiegająca oparzeniu,
- Średnica 32 mm lub 38 mm.

* Niezależny dystrybutor: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

5713052002179

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję