Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Christmas Ballotin - Bombonierka ŚWIĄTECZNA

48,99 zł
Indeks: 5037028260753

Urocza bombonierka przewiązana wstążeczką i kryjąca w sobie sześć maślanych, aromatycznych babeczek i kuleczek do kąpieli. Znajdziesz w nich zapachy ciepłe, korzenne, otulające, ale i słodkie, pyszne, rozkosznie rozpieszczające. Idealne, by oddać się leniwemu relaksowi w świąteczne i poświąteczne wieczory! Kremowe babeczki wypełnione są po brzegi masełkiem kakaowym, które doskonale odżywi skórę podczas seansu w wannie, dzięki czemu użycie balsamu do ciała nie będzie już konieczne. W zestawie znajdziesz aż sześć pachnących świętami kosmetyków: - Kremowa babeczka do kąpieli CZAPA ŚW. MIKOŁAJA - Kremowa babeczka do kąpieli CUKIERECZKI - Kremowa babeczka do kąpieli CZAPA ELFA - Kremowa kuleczka do kąpieli TRZEJ KRÓLOWIE - Kremowa kuleczka do...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Urocza bombonierka przewiązana wstążeczką i kryjąca w sobie sześć maślanych, aromatycznych babeczek i kuleczek do kąpieli. Znajdziesz w nich zapachy ciepłe, korzenne, otulające, ale i słodkie, pyszne, rozkosznie rozpieszczające. Idealne, by oddać się leniwemu relaksowi w świąteczne i poświąteczne wieczory!

Kremowe babeczki wypełnione są po brzegi masełkiem kakaowym, które doskonale odżywi skórę podczas seansu w wannie, dzięki czemu użycie balsamu do ciała nie będzie już konieczne.

W zestawie znajdziesz aż sześć pachnących świętami kosmetyków:

- Kremowa babeczka do kąpieli CZAPA ŚW. MIKOŁAJA
- Kremowa babeczka do kąpieli CUKIERECZKI
- Kremowa babeczka do kąpieli CZAPA ELFA
- Kremowa kuleczka do kąpieli TRZEJ KRÓLOWIE
- Kremowa kuleczka do kąpieli ŚNIEŻKA
- Kremowa kuleczka do kąpieli GLITERATTI

Wszystkie babeczki zawierają masełko kakaowe, masło shea oraz naturalne olejki eteryczne, są wykonane ręcznie i pachną naprawdę rozkosznie... To wymarzony zestaw na świąteczny, przeuroczy upominek!

Sposób użycia: Wrzuć kremową babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie musować, uwalniając do wody nawilżające masełka shea i kakaowe, które odżywią Twoją skórę. Babeczki i kuleczki kremowe zawierają także wspaniałe perfumy i olejki eteryczne, dzięki czemu Twoja kąpiel będzie cudownie aromatyczna! Pamiętaj, by po kąpieli dokładnie spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

5037028260753

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję