Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Chocolate Ballotin - Bombonierka CZEKOLADOWA

48,99 zł
Indeks: 5037028242698
Urocza bombornierka przewiązana wstążeczką i kryjąca w sobie sześć smakowitych, kremowych "czekoladek" do kąpieli! Kremowe kuleczki i babeczki wypełnione są po brzegi masełkiem kakaowym, które doskonale odżywi skórę podczas seansu w wannie, dzięki czemu użycie balsamu do ciała nie będzie już konieczne! W zestawie znajdziesz aż sześć smakołyków: - Waniliową kuleczkę kremową - Czekoladowo-pomaańczową kulkę - Babeczkę o aromacie kawy Mocha - Czekoladową babeczkę - Podwójnie czekoladowy klejnocik kąpielowy - Czekoladową babeczkę maślaną Wszystkie słodkości zawierają masełko czekoladowe oraz naturalne olejki eteryczne, są wykonane ręcznie i pachną naprawdę słodko! Oto zestaw obowiązkowy dla każdego wielbiciela czekolady! Sposób użycia: Wr...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Urocza bombornierka przewiązana wstążeczką i kryjąca w sobie sześć smakowitych, kremowych "czekoladek" do kąpieli!

Kremowe kuleczki i babeczki wypełnione są po brzegi masełkiem kakaowym, które doskonale odżywi skórę podczas seansu w wannie, dzięki czemu użycie balsamu do ciała nie będzie już konieczne!

W zestawie znajdziesz aż sześć smakołyków:

- Waniliową kuleczkę kremową
- Czekoladowo-pomaańczową kulkę
- Babeczkę o aromacie kawy Mocha
- Czekoladową babeczkę
- Podwójnie czekoladowy klejnocik kąpielowy
- Czekoladową babeczkę maślaną

Wszystkie słodkości zawierają masełko czekoladowe oraz naturalne olejki eteryczne, są wykonane ręcznie i pachną naprawdę słodko! Oto zestaw obowiązkowy dla każdego wielbiciela czekolady!

Sposób użycia: Wrzuć kremową babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie musować, uwalniając do wody nawilżające masełka shea i kakaowe, które odżywią Twoją skórę. Babeczki i kuleczki kremowe zawierają także wspaniałe perfumy i olejki eteryczne, dzięki czemu Twoja kąpiel będzie cudownie aromatyczna! Pamiętaj, by po kąpieli dokładnie spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

5037028242698

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję