Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Lit Box Love - Bombonierka PUDEŁECZKO PEŁNE MIŁOŚCI

48,99 zł
Indeks: 5037028251119
Urocza bombonierka przewiązana wstążeczką i kryjąca w sobie sześć kremowych, aromatycznych babeczek i kuleczek do kąpieli! Maślane babeczki wypełnione są po brzegi masełkiem kakaowym, które doskonale odżywi skórę podczas seansu w wannie, dzięki czemu użycie balsamu do ciała nie będzie już konieczne. W zestawie znajdziesz aż sześć romantycznych kosmetyków: - Kremowa babeczka do kąpieli ELEGANTKA - Kremowa babeczka do kąpieli KWIAT MIŁOŚCI - Kremowa kuleczka do kąpieli USTA USTA - Kremowa kuleczka do kąpieli MIŁOSNE UNIESIENIE - Maślana babeczka do kąpieli z RÓŻĄ - Kremowa babeczka do kąpieli MIEJSKA RÓŻA Wszystkie babeczki zawierają masełko czekoladowe, masło shea oraz naturalne olejki eteryczne, są wykonane ręcznie i pachną naprawdę zmy...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Urocza bombonierka przewiązana wstążeczką i kryjąca w sobie sześć kremowych, aromatycznych babeczek i kuleczek do kąpieli!

Maślane babeczki wypełnione są po brzegi masełkiem kakaowym, które doskonale odżywi skórę podczas seansu w wannie, dzięki czemu użycie balsamu do ciała nie będzie już konieczne.

W zestawie znajdziesz aż sześć romantycznych kosmetyków:

- Kremowa babeczka do kąpieli ELEGANTKA
- Kremowa babeczka do kąpieli KWIAT MIŁOŚCI
- Kremowa kuleczka do kąpieli USTA USTA
- Kremowa kuleczka do kąpieli MIŁOSNE UNIESIENIE
- Maślana babeczka do kąpieli z RÓŻĄ
- Kremowa babeczka do kąpieli MIEJSKA RÓŻA

Wszystkie babeczki zawierają masełko czekoladowe, masło shea oraz naturalne olejki eteryczne, są wykonane ręcznie i pachną naprawdę zmysłowo i kusząco... To wymarzony zestaw na romantyczny upominek!

Sposób użycia: Wrzuć kremową babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie musować, uwalniając do wody nawilżające masełka shea i kakaowe, które odżywią Twoją skórę. Babeczki i kuleczki kremowe zawierają także wspaniałe perfumy i olejki eteryczne, dzięki czemu Twoja kąpiel będzie cudownie aromatyczna! Pamiętaj, by po kąpieli dokładnie spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

5037028251119

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję