Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Ho Ho Ho - Kartka świąteczna z bombką kąpielową

9,99 zł
Indeks: 5037028263617
Ho ho ho! zawołał św. Mikołaj. W tym roku złóż świąteczne życzenia w naprawdę nietuzinkowy, oryginalny i bardzo... musssujący sposób! Ta nietypowa kartka świąteczna, z charakterystycznym zawołaniem św. Mikołaja, nie tylko jest zabawna i kolorowa, ale przede wszystkim zawiera bombkę... do kąpieli! Bombki to mini wersje naszych słynnych, ręcznie robionych kul musujących, które uwalniają w wodzie moc aromatu i olejków eterycznych oraz zmiękczają ją, dla przyjemnej dla nosa i skóry, pielęgnującej kąpieli. Do każdej kartki dołączamy pasującą kopertę, a obdarowanego ucieszą pachnące życzenia, o których będzie pamiętał nawet... w wannie! Sposób użycia: Wrzuć maślaną babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie rozpuszczać...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Ho ho ho! zawołał św. Mikołaj. W tym roku złóż świąteczne życzenia w naprawdę nietuzinkowy, oryginalny i bardzo... musssujący sposób!

Ta nietypowa kartka świąteczna, z charakterystycznym zawołaniem św. Mikołaja, nie tylko jest zabawna i kolorowa, ale przede wszystkim zawiera bombkę... do kąpieli!

Bombki to mini wersje naszych słynnych, ręcznie robionych kul musujących, które uwalniają w wodzie moc aromatu i olejków eterycznych oraz zmiękczają ją, dla przyjemnej dla nosa i skóry, pielęgnującej kąpieli.

Do każdej kartki dołączamy pasującą kopertę, a obdarowanego ucieszą pachnące życzenia, o których będzie pamiętał nawet... w wannie!

Sposób użycia: Wrzuć maślaną babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie rozpuszczać się, uwalniając do wody nawilżające masełko kakaowe, które odżywi Twoją skórę. Dla najlepszego efektu wetrzyj dokładnie babeczkę w ciało. Babeczka ma wysoką zawartość olejków, więc jest specjalnie polecana osobom z bardzo suchą skórą!
Pamiętaj, by po kąpieli dokładnie spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

Cechy produktu:

- Tekst życzeń w środku: Merry Christmas (Wesołych Świąt)
- Zapach bombki do kąpieli: malinowa kaskada
- Olejki eteryczne: majeranek & rozmaryn
- Wymiary kartki: 21x15cm

5037028263617

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję