TIGI

TIGI kosmetyki do włosów to włoska marka założona przez profesjonalnych fryzjerów – braci Mascolo. Toni, Bruno, Anthony i Guy postanowili pójść w ślady swojego ojca Franca Mascolo – wybitnego fryzjera, którego klientkami były takie legendy, jak Sophia Loren czy Gina Lollobrigida. Bracia Mascolo założyli sieć salonów fryzjerskich Toni & Guy, które obecnie istnieją w ponad 42 krajach świata. To im jednak nie wystarczyło, zaistniała potrzeba stworzenia marki kosmetyków do włosów, której używać będą mogli prawdziwi profesjonaliści – tak narodziło się TIGI.

Z TIGI uzyskasz efekt filmowej fryzury

TIGI to marka stworzona przez fryzjerów dla fryzjerów. Braciom Mascolo zależało na tym, aby ich produkty tworzyły powalający, niesamowity efekt. Marka to linie zarówno szamponów, jak i odżywek czy innych kosmetyków. Produkty od TIGI są stworzone na bazie nowoczesnych odkryć w biologii, dlatego tak świetnie łączą się z naszymi włosami. Wśród składników kosmetyków do włosów TIGI znajdziesz kaszmir, szampan, ekstrakt z alg czy perły – nie tylko ze względu na prestiż tych półproduktów, ale również doskonałą jakość i ich pozytywne oddziaływanie na strukturę Twoich włosów. TIGI używać mogą zarówno fryzjerzy, jak i zwykłe osoby do swojej codziennej pielęgnacji. Kosmetyki braci Mascolo testowane są w profesjonalnych salonach.

Z TIGI każdy rodzaj włosów będzie piękny

Bracia Mascolo jako profesjonalni fryzjerzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż wszyscy mamy różne struktury i rodzaje włosów. Różni się ich porowatość, a także forma, jaką przyjmują – nie każdy bowiem ma włosy proste. TIGI to marka dla każdego. Jeśli masz kręcone lub falowane włosy, to z pewnością pokochasz linię kosmetyków do włosów TIGI Catwalk Aquacomplex, która to została stworzona właśnie dla takich osób jak Ty. Ekstrakty z alg, wodorostów i kopru morskiego, a także wody ogórkowej zawarte w kosmetykach z tej linii świetnie spisują się w połączeniu z kręconymi włosami. Co więcej – zapach kosmetyków TIGI inspirowany jest perfumami premium, tak więc Twoje ciało złączy się z pięknym aromatem, który będzie zachwycać wszystkich wokół.