Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Pick up a Penguin - Kula do kąpieli PRZYGARNIJ PINGWINA

10,99 zł
Indeks: 5037028263167
Prawdziwie zimowy, uroczy pingwinek, który chętnie podzieli się swoim zapachem lodowych kulek w towarzystwie prawdziwie rześkiej mięty. Zabierz go do wanny, gdy potrzebujesz odprężenia i wyciszenia, a Twoja skóra – naprawdę dobrego nawilżenia. Naturalne masełka dokonają na niej cudów, a miętowe olejki eteryczne rozjaśnią Twój umysł. Wszystkie bomby kąpielowe Bomb Cosmetics stworzone są z naturalnych składników, dzięki czemu są delikatne nawet dla wrażliwej skóry i doskonale zmiękczają wodę. Zawierają także czyste olejki eteryczne, które odżywią Twoją skórę i doskonale poprawią nastrój! Kule Bomb Cosmetics musują w kąpieli bardziej niż inne, produkowane maszynowo bomby innych producentów, co oznacza, że jeszcze więcej aromatu unosi się pon...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Prawdziwie zimowy, uroczy pingwinek, który chętnie podzieli się swoim zapachem lodowych kulek w towarzystwie prawdziwie rześkiej mięty. Zabierz go do wanny, gdy potrzebujesz odprężenia i wyciszenia, a Twoja skóra – naprawdę dobrego nawilżenia. Naturalne masełka dokonają na niej cudów, a miętowe olejki eteryczne rozjaśnią Twój umysł.

Wszystkie bomby kąpielowe Bomb Cosmetics stworzone są z naturalnych składników, dzięki czemu są delikatne nawet dla wrażliwej skóry i doskonale zmiękczają wodę. Zawierają także czyste olejki eteryczne, które odżywią Twoją skórę i doskonale poprawią nastrój!

Kule Bomb Cosmetics musują w kąpieli bardziej niż inne, produkowane maszynowo bomby innych producentów, co oznacza, że jeszcze więcej aromatu unosi się ponad Twoją wanną, tworząc prawdziwą zapachową eksplozję!

Kule do kąpieli Bomb Cosmetics zawierają tylko najlepsze, czyste i naturalne olejki eteryczne, sprowadzane z całego świata. Są wyciskane, zwijane i wytwarzane ręcznie z naturalnych i niesamowitych składników, dzięki czemu – chociaż każda Bomba jest unikalna! – wszystkie są także dokładnie przetestowane jakościowo i po prostu piękne!

Sposób użycia: Wrzuć ją do wanny wypełnionej ciepłą wodą i obserwuj, jak intensywnie musuje, uwalniając swój aromat i naturalne olejki, podczas gdy soda oczyszczona zmiękcza wodę. Pamiętaj, by po kąpieli dobrze spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

Cechy produktu:

- Zapach: lodowa bomba
- Olejki eteryczne: mięta pieprzowa i zielona
- Właściwości: nawilża, podnosi na duchu

5037028263167

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję