GOLDWELL

GOLDWELL to profesjonalna marka fryzjerskich kosmetyków, które sprawiają, że marzenia o idealnej, hollywoodzkiej fryzurze stają się możliwe. Od ponad 70 lat GOLDWELL dostarcza na rynek wysoko jakościowe produkty do kompleksowej pielęgnacji i stylizacji włosów. Wśród nich było wiele kosmetyków, które wywołały prawdziwą rewolucję w branży fryzjerskiej, dzięki stosowaniu innowacyjnych metod. Co roku GOLDWELL prezentuje na rynku nowe linie produktów, które szybko podbijają salony fryzjerskie na całym świecie.

GOLDWELL – marka, która rozumie fryzjerów

GOLDWELL to marka z misją, którą jest podnoszenie standardów salonów fryzjerskich na całym świecie. Kupując kosmetyki do włosów GOLDWELL, jesteś pewny, że wybierasz markę, która rozumie potrzeby fryzjerów i wie, jak je zaspokoić. GOLDWELL szampony to niejedyne produkty, jakie oferuje producent. Choć już one same są niezwykle wydajne i sprawiają, że włosy odzyskują blask, wyrównuje się ich koloryt, a także zmniejsza porowatość. Wszystko, co robi ten znany producent, jest dyktowane Tobie i Twojemu sukcesowi, a to za sprawą partnerskiej postawy i dialogu między fryzjerami a producentem. To prawdziwa esencja marki. Wypróbuj kosmetyki do włosów GOLDWELL i zapewnij swoim klientom piękne fryzury.

Doskonałe nawilżenie włosów nawet po mocnym rozjaśnianiu – GOLDWELL

GOLDWELL szampony są znane na rynku kosmetycznym i fryzjerskim ze swoich niesamowitych właściwości kuracyjnych. To produkt, który odbudowuje zniszczone i przesuszone po rozjaśnianiu czy koloryzacji włosy. Co więcej, sprawia, że kolor farbowanych włosów utrzymuje się znacznie dłużej niż przy stosowaniu tradycyjnych szamponów. GOLDWELL szampony działają intensywnie i szybko – już po pierwszych 60 sekundach zobaczysz efekty od nasady aż po same końce. Wiele kobiet podejmuje się koloryzacji w salonach fryzjerskich, jeśli zatem jesteś profesjonalistą, to priorytetem dla Ciebie powinno być zapewnienie bezpieczeństwa włosom Twoich klientek. Wybierając innowacyjne kosmetyki do włosów GOLDWELL czy akcesoria, sprawisz, że Twój salon będzie stawiany za wzór.