BIOLAGE

BIOLAGE to marka prawdziwych, autentycznych i naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Stworzone zostały z organicznych i biodegradowalnych składników, a ich opakowania pochodzą z recyklingu. Wszystko to po to, aby powstał produkt, który będzie od początku do końca dzieckiem matki natury i wykonany w zgodzie z nią. Kosmetyki BIOLAGE pozbawione są parabenów, silikonów i siarczanów, dzięki czemu są bezpieczne dla Twoich włosów i skutecznie radzą sobie z ich problemami.

BIOLAGE – prawdziwe, autentyczne, naturalne

BIOLAGE znane jest ze skrótu R.A.W., czyli real, authentic, wholesome, które to słowa ukazują wartość i misję marki. Real – czyli naturalne, organiczne składniki, które stworzyła przyroda, a nie chemicy w laboratoriach. Authentic – kosmetyki BIOLAGE są dokładnie opisane, otrzymujesz pełną informację o składzie, dzięki czemu wiesz, czym myjesz i pielęgnujesz włosy. Wholesome – powalające efekty, które sprawią, że Twoje włosy będą piękne, zdrowe i błyszczące. BIOLAGE w swoim asortymencie ma szampony oraz odżywki, a także całe zestawy kosmetyków przeznaczonych do konkretnych rodzajów włosów. Znajdziesz tutaj środki pielęgnacyjne do włosów farbowanych, na zwiększenie objętości czy problemy z suchością i łamliwością.

Intensywne odżywienie Twoich włosów – BIOLAGE

BIOLAGE szampony zostały wykonane z naturalnych składników i łagodnych substancji myjących, które są zdrowe dla włosów. Sprawia to, że po umyciu Twoja fryzura będzie dogłębnie oczyszczona, świeża i zregenerowana. BIOLAGE kładzie nacisk nie tylko na czyszczenie, ale również odżywianie i nawilżanie, przez co już po pierwszym myciu, nawet bez użycia odżywki, zobaczysz, jak zmieniły się Twoje włosy. BIOLAGE stworzyło także linię szamponów do farbowanych włosów, które mają na celu wydłużyć trwałość koloru, ale również dodawać im naturalnego blasku oraz objętości. Nie zawierają przy tym szkodliwych silikonów, czyli oblepiaczy, które tylko mogą pogłębić problemy. Zadbaj o swoje włosy z kosmetykami BIOLAGE.