Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Zap That! - Babeczka do kąpieli ZAP!

10,99 zł
Indeks: 5037028263334
Idealna towarzyszka do zwalczania zła! Nie tylko otuli cię zapachem waty cukrowej i obsypie brokatem, ale i doda mocy oraz energii dzięki Paczuli oraz Szałwii. Teraz możesz śmiać się niebezpieczeństwu w twarz! Chociaż nieduże, babeczki Bomb Cosmetics są po brzegi wypełnione kremowym masłem kakaowym oraz shea, które to są doskonale znane ze swoich zdolności do głębokiego nawilżania oraz odżywiania skóry. To oznacza, że zamiast błyskawicznie musować w wodzie, jak bomby, kremowe babeczki Bomb Cosmetics powoli i rozkosznie rozpuszczają się, uwalniając ciężkie od bogatych składników masełka i zmysłowe, czyste olejki eteryczne – prosto do wody i na Twoją skórę. Takie leniwe rozpływanie się może im zająć nawet 15 minut! Babeczki Bomb Cosmetics s...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Idealna towarzyszka do zwalczania zła! Nie tylko otuli cię zapachem waty cukrowej i obsypie brokatem, ale i doda mocy oraz energii dzięki Paczuli oraz Szałwii. Teraz możesz śmiać się niebezpieczeństwu w twarz!

Chociaż nieduże, babeczki Bomb Cosmetics są po brzegi wypełnione kremowym masłem kakaowym oraz shea, które to są doskonale znane ze swoich zdolności do głębokiego nawilżania oraz odżywiania skóry. To oznacza, że zamiast błyskawicznie musować w wodzie, jak bomby, kremowe babeczki Bomb Cosmetics powoli i rozkosznie rozpuszczają się, uwalniając ciężkie od bogatych składników masełka i zmysłowe, czyste olejki eteryczne – prosto do wody i na Twoją skórę. Takie leniwe rozpływanie się może im zająć nawet 15 minut!

Babeczki Bomb Cosmetics są zwijane, wyciskane, formowane i dekorowane wyłącznie ręcznie. A więc każdy pojedynczy produkt jest absolutnie unikatowy!

Sposób użycia: Wrzuć maślaną babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie rozpuszczać się, uwalniając do wody nawilżające masełko kakaowe, które odżywi Twoją skórę. Dla najlepszego efektu wetrzyj dokładnie babeczkę w ciało. Babeczka ma wysoką zawartość olejków, więc jest specjalnie polecana osobom z bardzo suchą skórą!
Pamiętaj, by po kąpieli dokładnie spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

Cechy produktu:

- Zapach: wata cukrowa
- Zawiera naturalne olejki: Paczuli, Szałwia
- Właściwości: rewitalizuje, stymuluje

5037028263334

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję