HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Curling Iron ROD VS3 Curls - Lokówka do włosów

299,00 zł
Indeks: 5713052001868

Wyjątkowo skuteczna, bardzo wygodna i niezwykle elegancka - z takimi opiniami spotkasz się szukając informacji na temat lokówki ROD VS3 Curls duńskiej marki HH SIMONSEN. Markę stworzyli styliści pracujący na co dzień z kobietami - doskonale wiedzą więc, czego od sprzętu fryzjerskiego tego rodzaju oczekują Panie. Lokówka pracuje w temperaturze od 120 do 220 stopni Celsjusza, po 1,5 godziny bezruchu przechodzi w fazę uśpienia. Sprzęt jest niezwykle bezpieczny - nie uszkodzi włosów, a zimna obudowa sprawi, że nawet podczas pracy w wysokiej temperaturze nie poparzy dłoni. Trzymetrowy przewód pozwala korzystać z lokówki nie tylko w łazience. Włosy po jej użyciu nie puszą się, pozostają gładkie i nie przyklejają się do powierzchni. Sprzęt jest...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wyjątkowo skuteczna, bardzo wygodna i niezwykle elegancka - z takimi opiniami spotkasz się szukając informacji na temat lokówki ROD VS3 Curls duńskiej marki HH SIMONSEN.

Markę stworzyli styliści pracujący na co dzień z kobietami - doskonale wiedzą więc, czego od sprzętu fryzjerskiego tego rodzaju oczekują Panie. Lokówka pracuje w temperaturze od 120 do 220 stopni Celsjusza, po 1,5 godziny bezruchu przechodzi w fazę uśpienia. Sprzęt jest niezwykle bezpieczny - nie uszkodzi włosów, a zimna obudowa sprawi, że nawet podczas pracy w wysokiej temperaturze nie poparzy dłoni. Trzymetrowy przewód pozwala korzystać z lokówki nie tylko w łazience. Włosy po jej użyciu nie puszą się, pozostają gładkie i nie przyklejają się do powierzchni. Sprzęt jest nie tylko prosty w użytkowaniu, lecz także w konserwacji - szybko i bezproblemowo się go czyści. Skuteczny i poręczny, daje gwarancję wspaniałych, przyciągających wzrok loków bez względu na okoliczności. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zestaw składa się z lokówki, rękawicy termoochronnej i opakowania termoochronnego. Całość zapakowana w eleganckie pudełko.

Właściwości produktu:

- Dotykowy panel
- Wyświetlacz LED z regulacją temperatury w zakresie 120-200 stopni C
- Funkcja dual
- Wbudowana funkcja uśpienia po 90 minutach w bezruchu
- Ceramiczna powierzchnia grzewcza pokryta teflonem
- 3-metrowy przewód
- Zimna obudowa, zapobiegająca oparzeniu
- Średnica od 25 mm przy uchwycie, do 19 mm na wierzchołku

Obejrzyj film z użyciem ROD VS3.

* Wyłączny dystrybutor w Polsce: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

5713052001868

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

2 Opinie

Klasyka
5/5

Najbardziej uniwersalna i dla mnie najlepsza.Mam długie włosy dość grube i gęste.Tenbmodekbseietnie sobie z nimi radzi. Dzięki odpowiednio wysokiej temperaturze stylizacja przebiega szybko, a loki utrzymują się naprawdę długo. Końcówka z innego tworzywa ułatwia skręcanie i chroni przed poparzeniem.
Polecam gorąco!;)

Lila, 2020-03-31
super fale
5/5

Mam włosy do ramion i ta lokówka przy tej długości jest idealna. Fajnie, że ma stożkowy kształt, mam wrażenie, że dzięki temu loki wyglądają bardzo naturalnie. Jak przytrzymam lokówkę krócej mam efekt delikatnych fal. Szybko się nagrzewa, bardzo szybko kręci!

Karolina, 2020-03-25

Napisz recenzję