AMERICAN CREW

AMERICAN CREW to marka kosmetyków przeznaczona dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasę i styl. Narodziła się w 1994 roku, a jej twórcą jest ceniony stylista i fryzjer David Raccuglia. Chciał on kompletnie zrewolucjonizować świat męskich fryzur, tworząc kremy, pasty i pomady do włosów, które ułożą nawet najbardziej niesforne i krnąbrne fryzury. Kosmetyki te szybko pokochali barberzy, którzy zajmują się męską pielęgnacją na co dzień. AMERICAN CREW FIBER doskonale nadaje się do układania pompadourów czy slicków.

Ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn

AMERICAN CREW jest marką ekskluzywną przeznaczoną dla tych, którzy cenią sobie świetny wygląd w każdej sytuacji. W przeciągu zaledwie 15 lat kosmetyki te podbiły rynki 50 krajów świata, tworząc prawdziwy symbol męskości. Przez najlepszych barberów marka określana jest jako kamień milowy w męskim fryzjerstwie, bo to właśnie z jej powodu mężczyźni zaczęli dbać o pielęgnację swoich włosów jak nigdy dotąd. Kosmetyki te zawierają naturalne składniki i cechują się pięknym, kolońskim i klasycznym zapachem. Przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie styl i jakość. Zawarte w składzie naturalne olejki eteryczne cytrusów takich jak bergamotka czy cytryna sprawiają, że woń AMERICAN CREW jest rześka i niezwykle pociągająca.

Inspirowane najlepszymi

Marka zasłynęła na świecie również dzięki wykorzystywaniu wizerunku Elvisa Presleya. W 2016 roku AMERICAN CREW ogłosił światu, że tworzy linię kosmetyków poświęconą prawdziwej ikonie muzyki XX wieku i idolowi wielu mężczyzn. Był to doskonały krok, który raz jeszcze udowodnił, że AMERICAN CREW FIBER to produkty stworzone dla mężczyzn z klasą. Sam Elvis Presley wielokrotnie korzystał z pomad do włosów, a jego pompadour jest legendarny i stawiany za wzór idealnie ułożonej fryzury. Poza kremami i pastami do włosów marka produkuje także akcesoria do golenia, kosmetyki do codziennej pielęgnacji, odżywki, szampony, balsamy, maski, a także żele, woski, lakiery czy pudry. W naszym asortymencie znajdziesz doskonałej jakości pasty i kremy modelujące do włosów.