DAJUJA

Pielęgnacja włosów nie należy do najłatwiejszych czynności. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach i przede wszystkim odpowiednio dobrać zabiegi do określonego typu włosów. Cienkie włókna będą zupełnie inaczej reagować na konkretne bodźce niż grube. Tak samo jest z kręconymi i prostymi kosmkami. Oprócz doboru kosmetyków ważne jest także zaopatrzenie się w specjalistyczne sprzęty pomagające w stylizacji włosów. Należą do nich m.in profesjonalne klipsy od firmy Dajuja. Skutecznie ułatwią wszelkie modelowanie włosów, ich prostowanie, kręcenie, cięcie czy nawet suszenie.

Niezawodność i profesjonalizm, czyli Dajuja w pigułce

Na stronie internetowej naszego sklepu beabeleza.pl znajdziesz wiele produktów firmy Dajuja. Dlaczego zdecydowaliśmy się promować ich ofertę? Przede wszystkim dlatego, że każdy wyprodukowany przez nich obiekt cechuje się dopracowaniem i wyjątkowymi właściwościami. Dzięki temu mamy pewność, że klient będzie zadowolony, a zakup posłuży mu przez bardzo długo. Klipsy do włosów to must have każdego zakładu fryzjerskiego, ale bez wątpienia przydadzą się one także do codziennego użytku w domowym zaciszu, są bowiem bardzo łatwe w użyciu. Ich doprecyzowana konstrukcja pozwala na dokładne i mocne spięcie włosów bez uszkodzenia włókien. Jest to możliwe dzięki opatentowanej, podwójnej dźwigni, która utrzymuje równomierny i stały nacisk na całej powierzchni klipsa.

Właściwości klipsów Dajuja

To prawdziwy pomocnik przy wykonywaniu najważniejszych czynności fryzjerskich. Dzięki nim cięcie, farbowanie, modelowanie, prostowanie czy suszenie stanie się o wiele prostsze! Klipsy dostępne są aż w 11 wyjątkowych kolorach. Wyposażone są w szybką technologię uwalniania, dzięki czemu kosmki są odpowiednio chronione przed uszkodzeniem, a dodatkowy uchwyt z ząbkami wraz z dolnym, gładkim grzbietem sprawia, że włosy nie są zgniatane. Klipsy od Dajuja są całkowicie uniwersalne i mogą być stosowane do każdego typu włosów. Pozwolą utrzymać duże i małe pasma w odpowiednim kształcie i w spójności.