WET BRUSH

WET BRUSH to amerykańska marka szczotek do włosów, która podbiła salony fryzjerskie i domy na całym świecie. Dzięki zastosowaniu inteligentnych włókien IntelliFlex zapobiega wyrywaniu włosów i dobrze rozczesuje kołtuny. To właśnie dlatego cały świat pokochał szczotki WET BRUSH. Regularne rozczesywanie sprawi, że Twoje włosy będą miękkie, błyszczące i zdrowe. Różnicę odczuje także skóra głowy, ponieważ miękkie włókna z owalnymi zakończeniami świetnie ją rozmasują.

Miękkie, bezpieczne i z pożytkiem dla Twoich włosów – WET BRUSH

Wiele szczotek przez tworzywo, z którego zostały wykonane, wyszarpuje, łamie lub elektryzuje włosy. Nie doświadczysz tego jednak, jeśli użyjesz szczotki WET BRUSH. Włókna IntelliFlex są miękkie i bezpieczne. Dzięki nim rozczesywanie nawet bardzo długich czy gęstych włosów nie jest niczym trudnym. Zawsze odkładałaś czesanie się najdłużej, jak mogłaś, lub rozczesywałaś tylko mokre włosy z obawy przed ich wyrwaniem? Z WET BRUSH skończą się te problemy. Twoje włosy staną się mocniejsze i pełne blasku. To właśnie IntelliFlex zapewnił WET BRUSH światowy sukces, dzięki czemu producent mógł wypuścić kolejne linie szczotek. Dotychczasowych kilkanaście produktów tej marki spisuje się doskonale, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii naszych klientów.

WET BRUSH – szczotki o różnych zastosowaniach

WET BRUSH wypuścił na rynek kilkanaście linii szczotek do włosów oraz grzebieni. Niektóre z nich różnią jedynie kolory czy zastosowane rączki. Większość jednak całkowicie się od siebie różni i zapewnia inne funkcje. Za przykład niech posłuży linia SHINE, której włókna są mieszanką IntelliFlex z naturalnym włosiem z mongolskiego dzika. Jest to idealna szczotka do rozplątywania włosów, a także nadająca im niesamowity blask i niesamowite odświeżenie, jak po użyciu suchego szamponu. Innym przykładem linii WET BRUSH są szczotki POP FOLD, które zmieszczą się nawet do najmniejszej torebki, dzięki zastosowaniu mechanizmu składającego. POP FOLD możesz zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Zadbaj o swoje włosy i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego świat pokochał WET BRUSH.