EXCELLENT EDGES

EXCELLENT EDGES to profesjonalne akcesoria i nożyczki przeznaczone dla fryzjerów. Powstały one po to, aby zaspokoić rynek fryzjerski najlepszymi produktami. Każdemu fryzjerowi czy barberowi marzą się nożyczki, które będą idealne do wszystkich rodzajów cięć i włosów – EXCELLENT EDGES mówi jednak wprost – to mit. Idealne nożyczki to takie, które po zakupie będą Ci wiernie służyć przez wiele lat. EXCELLENT EDGES tworzy idealne nożyczki do włosów na specjalne zamówienie. W swoim asortymencie ma również specjalne akcesoria.

Akcesoria fryzjerskie EXCELLENT EDGES – dla najlepszych fryzjerów

Marka dostarcza fryzjerom najlepszych produktów na rynku, które przekładają się później na piękne, zdrowe i świetnie obcięte fryzury klientów. Akcesoria fryzjerskie EXCELLENT EDGES to między innymi etui do nożyczek i grzebienia, kabury na pasku, olejki do nożyczek czy całe zestawy pielęgnacyjne. Wszystkie one stworzone zostały na bazie potrzeb i doświadczeń najlepszych fryzjerów na całym świecie. Dzięki temu zapewnisz najwyższą jakość swoich usług swoim klientom. EXCELLENT EDGES do fryzjerstwa podchodzi poważnie, a główną myślą marki jest opieranie się na podstawowych jego filarach. Każdy fryzjer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę grają przeróżne akcesoria.

EXCELLENT EDGES współpracuje z najlepszymi

Ambasadorami akcesoriów fryzjerskich EXCELLENT EDGES są takie postacie, jak Claus Nissen, Patricia Hillhammar czy Robert Palma. To osoby, które fryzjerstwem zajmują się od lat i są w nim naprawdę niezwykli. To właśnie na bazie doświadczeń i potrzeb takich wirtuozów nożyczek powstały akcesoria fryzjerskie EXCELLENT EDGES. Produkty dostarczane przez markę są tworzone z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu świetnie współpracują z Twoimi nożyczkami. Za przykład niech posłużą zestawy grzebieni od EXCELLENT EDGES, które mają kilka rozstawów zębów, a także są odporne na wysokie temperatury, co sprawia, że świetnie nadają się do pracy fryzjerskiej czy barberskiej.