• Obniżka
  • Zniżka 3,40 zł
Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Bongo - Babeczka do kąpieli BONGO

11,99 zł
8,59 zł Zniżka 3,40 zł
Indeks: 5037028248058
Aż po sam maślany czubek tropikalna, kusząca i gotowa na karnawał – taka jest ta babeczka! Stworzyliśmy ją z naturalnych masełek z dodatkiem słonecznego olejku z Grejpfruta oraz kuszącego Drzewa Różanego. Gotowa na imprezę? Chociaż nieduże, babeczki Bomb Cosmetics są po brzegi wypełnione kremowym masłem kakaowym oraz shea, które to są doskonale znane ze swoich zdolności do głębokiego nawilżania oraz odżywiania skóry. To oznacza, że zamiast błyskawicznie musować w wodzie, jak bomby, kremowe babeczki Bomb Cosmetics powoli i rozkosznie rozpuszczają się, uwalniając ciężkie od bogatych składników masełka i zmysłowe, czyste olejki eteryczne – prosto do wody i na Twoją skórę. Takie leniwe rozpływanie się może im zająć nawet 15 minut! Babeczki Bo...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Aż po sam maślany czubek tropikalna, kusząca i gotowa na karnawał – taka jest ta babeczka! Stworzyliśmy ją z naturalnych masełek z dodatkiem słonecznego olejku z Grejpfruta oraz kuszącego Drzewa Różanego. Gotowa na imprezę?

Chociaż nieduże, babeczki Bomb Cosmetics są po brzegi wypełnione kremowym masłem kakaowym oraz shea, które to są doskonale znane ze swoich zdolności do głębokiego nawilżania oraz odżywiania skóry. To oznacza, że zamiast błyskawicznie musować w wodzie, jak bomby, kremowe babeczki Bomb Cosmetics powoli i rozkosznie rozpuszczają się, uwalniając ciężkie od bogatych składników masełka i zmysłowe, czyste olejki eteryczne – prosto do wody i na Twoją skórę. Takie leniwe rozpływanie się może im zająć nawet 15 minut!

Babeczki Bomb Cosmetics są zwijane, wyciskane, formowane i dekorowane wyłącznie ręcznie. A więc każdy pojedynczy produkt jest absolutnie unikatowy!

Sposób użycia: Wrzuć maślaną babeczkę do ciepłej kąpieli, a zacznie delikatnie rozpuszczać się, uwalniając do wody nawilżające masełko kakaowe, które odżywi Twoją skórę. Dla najlepszego efektu wetrzyj dokładnie babeczkę w ciało. Babeczka ma wysoką zawartość olejków, więc jest specjalnie polecana osobom z bardzo suchą skórą!
Pamiętaj, by po kąpieli dokładnie spłukać wannę.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

Cechy produktu:

- Zapach: tropikalny raj
- Zawiera naturalne olejki: Grejpfrutowy i Drzewo Różane
- Właściwości: podnosi na duchu, nawilża, ożywia.

5037028248058

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję