TRAVALO

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków, które spełniają wymagania i oczekiwania współczesnych klientów. Jednak w ofercie nie zabrakło również nowoczesnych akcesoriów, które warto mieć w swojej kosmetyczce. Do takich z pewnością należą atomizery firmy Travalo. To bardzo praktyczne i jednocześnie innowacyjne rozwiązanie. Marka wyszła naprzeciw oczekiwaniom miłośnikom perfum, którzy zawsze chcą mieć swój ulubiony zapach przy sobie, niezależnie od pory dnia czy okazji.

Firma Travalo – kilka słów o innowacyjnym pomyśle

Większość flakonów perfum jest niezwykle stylowa i tym samym stanowi doskonałą dekorację każdej toaletki i półki z zapachami. Jednak często ozdobne buteleczki, wykonane z grubszego szkła z różnymi zakrętkami, są dość ciężkie. Ich spora waga sprawia, że zwykle nie chcemy ich nosić ze sobą w torebce czy aktówce. W takich chwilach doskonałą alternatywą będą prezentowane atomizery Travalo. To modne flakoniki wielokrotnego użytku, które umożliwiają zabranie ze sobą ulubionego zapachu do pracy, na randkę czy w podróż. Bezpieczny pojemnik jest bardzo szczelny i gwarantuje, że zawartość nie będzie narażona na jakiekolwiek wycieki. Specjalna obudowa sprawia, że można z łatwością sprawdzić ile zapachu pozostało w atomizerze.

Marka Travalo – wygodne atomizery do napełnienia

Firma Travalo, poza świeżymi i lekkimi zapachami, wprowadziła na rynek, puste atomizery, które można napełnić dowolnie wybranymi perfumami. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż poręczne opakowania są komfortowe w napełnianiu i umożliwiają zabranie ze sobą w podróż ulubionego zapachu, bez obaw o uszkodzenie oryginalnej buteleczki, która zwykle stanowi dekorację każdej toaletki. Atomizery mają niewielkie rozmiary, a dodatkowo są dostępne w różnych kolorach, dlatego można wybrać interesujący nas odcień. Wersje ciemne są dedykowane mężczyznom, a pastelowe barwy stanowią idealny wybór dla kobiet