BATISTE

Batiste to marka brytyjskich kosmetyków do włosów, które są obecne na rynku już od kilku dekad. Są wśród nich suche szampony ułatwiające szybkie odświeżenie włosów – stosowane bez wody zapewniają komfort i błyskawiczne efekty. Objętość fryzury możesz zwiększyć dzięki specjalnym sprayom i pudrom, które również pozwalają stylizować włosy na sucho, bez użycia żeli, past lub pianek. Produkty marki Batiste są dostępne w różnych rodzajach dostosowanych do typów włosów oraz ich kolorystyki.

Szybki efekt i piękny zapach szamponów Batiste

Popularne i efektywnie działające suche szampony marki Batiste są produkowane na bazie skrobi ryżowej. Dzięki temu kosmetyk naniesiony na włosy nie pozostawia na nich białych śladów oraz skutecznie absorbuje nadmiar sebum wytworzonego przez skórę. Kosmetyku nie trzeba wyczesywać. Wprawdzie suche szampony nie zastąpią mycia włosów, ale odsuną je w czasie, kiedy nie mamy na to możliwości. Szybko działające produkty natychmiast odświeżą fryzurę i pozwolą na wyjście z domu, bez obaw o jej nieestetyczny wygląd. Dużą zaletą suchych szamponów marki Batiste jest ich niezwykle szeroka gama zapachów. Wśród licznych owocowo-kwiatowych woni znajdziesz między innymi egzotyczne nuty kokosów, banana, ananasa i cytrusów, a także aromat jabłka, jaśminu, róży, lilii wodnej albo irysów. Dla wzmocnienia efektu dodano także akcenty piżma oraz drzewa sandałowego.

Produkty Batiste do specjalnych stylizacji

Suchy szampon to przede wszystkim odświeżenie oraz sposób na poprawę wyglądu całej fryzury. Jeśli potrzebujesz zwiększenia objętości włosów, możesz wybrać odpowiedni do tego szampon Heavenly Volume. Marka Batiste zadbała także o dopasowanie kosmetyków do barwy włosów oraz ich aktualnej kondycji, dlatego wśród suchych szamponów można znaleźć te przeznaczone dla brunetek czy blondynek oraz produkty z dodatkiem keratyny, kolagenu lub nawilżającego ekstraktu z awokado. Wszystko po to, aby Twoje włosy były odświeżone oraz otrzymały aktywne substancje zwiększające ich witalność. Z myślą o mężczyznach i kobietach preferujących krótkie fryzury powstał specjalny, lekki proszek zwiększający objętość włosów i unoszący je tuż u nasady.