BATISTE

BATISTE to tajna broń każdej kobiety – zwłaszcza w momentach, w których trzeba szybko wyjść na miasto, do pracy czy na uniwersytet, a nie ma czasu na wymycie i wysuszenie włosów. Suche szampony BATISTE pozwalają na uzyskanie świeżości i doskonale wyglądającej fryzury w mgnieniu oka. To sprawia, że będziesz wyglądać zjawiskowo w każdej chwili. Nie bez przyczyny BATISTE stała się jedną z najpopularniejszych marek suchych szamponów w Polsce. Od czterech dekad dostarcza dobre jakościowo produkty, które ratują kobiety w nagłych sytuacjach.

BATISTE – bez wody i bez suszenia

BATISTE jak każdy suchy szampon nie wymaga od nas korzystania z wody, a potem długiego suszenia włosów, aby wyglądać zjawiskowo. Ich formułę oparto na bazie skrobi ryżowej, która wchłania nadmiar zbierającego się na czuprynie sebum i eliminuje go. Tym samym daje ona włosom „drugie życie”, nawet jeśli jeszcze przed chwilą nie były w najlepszym stanie. Suche szampony BATISTE mają wersję zapachowe, które sprawiają, że Twoja fryzura nie tylko odzyska blask, ale również będzie pięknie i wyjątkowo pachnieć, co doda jej olśniewającego efektu. Co bardzo ważne – kosmetyki te są całkowicie bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich stan. Ważne jest jednak, aby nie nadużywać suchych szamponów.

Suchy szampon 2.0 – BATISTE

Suche szampony BATISTE charakteryzuje niesamowita jakość i innowacyjność. Filozofią producenta było stworzenie takiej marki, która zapewni włosom świeżość, ale jednocześnie będzie dla nich w pełni bezpieczna. Wszystkie kosmetyki BATISTE spełniają europejskie standardy i normy, dzięki czemu używając ich, możesz czuć się pewnie. Jako że suche szampony mają pomagać kobietom w każdej sytuacji, to BATISTE stworzyło kilka wersji, w tym zawierające jedynie 50 ml pojemności. Te małe puszeczki to prawdziwe błogosławieństwo, kiedy potrzebujesz wyglądać świeżo i zjawisko – bez problemu zmieszczą się do torebki. Uważasz, że 50 ml to mało? Opakowanie wystarcza aż na pięć użyć.