REFECTOCIL

Henna brwi i rzęs to jeden z najbardziej znanych zabiegów upiększających, który poprawia cały wizerunek. Oczywiście pod warunkiem, że jest wykonany prawidłowo przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Do takich z pewnością należą produkty firmy RefectoCil, które są niezwykle popularne już od 70 lat. Marka ta jest przodującym producentem profesjonalnych preparatów przeznaczonych do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji brwi i rzęs. Już dziś możesz wykonać hennę, której efekt będzie taki sam, jak po wizycie w salonie kosmetycznym. Wystarczy, że zamówisz w naszym sklepie kosmetyki marki RefectoCil, dostępne w atrakcyjnej cenie.

RefectoCil – najlepsza henna do brwi i rzęs

Henna RefectoCil jest jedyna w swoim rodzaju. Sprawdzi się doskonale wśród osób, które każdego dnia poświęcają kilka chwil na malowanie brwi i rzęs. Taki drobny zabieg doskonale podkreśla oprawę oczu, jednak dzięki hennie można pominąć ten krok w codziennym makijażu. Wystarczy zastosować odpowiedni kolor henny marki RefectoCil, która należy do grupy niezwykle trwałych, skutecznych i szybko działających kosmetyków tego rodzaju. Jej stosowanie niesie za sobą wiele korzyści, które warto poznać. Przede wszystkim walory wizualne – to właśnie efekt henny pozwala na nadanie każdemu spojrzeniu głębi, która przyciąga wzrok i podkreśla naturalne piękno. Dodatkowo zakup własnych preparatów przeznaczonych do użytku domowego pozwoli oszczędzić kilka złotych, wydawanych podczas wykonywania zabiegu w salonie kosmetycznym. Ponadto henna RefectoCil jest niezwykle łatwa w stosowaniu.

Rodzaje henny do brwi i rzęs firmy RefectoCil

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór produktów marki RefectoCil. Wśród nich dostępne są różne odcienie henny – czarna, grafitowa, brązowa, niebieska, czerwona oraz kasztanowa. Tak duża gama kolorystyczna do wyboru pozwala na dowolne mieszanie barw, by dobrać idealny odcień dla siebie. Niezależnie od wybranego koloru, henna RefectoCil jest bardzo trwała, a jej skład opiera się na naturalnych ekstraktach. Nie rozpuszcza się w wodzie i nie rozmazuje na słońcu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się również podczas wakacyjnego sezonu, kiedy panują upały, a my chętnie korzystamy z kąpieli słonecznych.