Kosmetyki do włosów - LOREAL
L'OREAL

LOREAL Smartbond Technical Kit 3x500ml - Zestaw preparatów wzmacniających włosy podczas koloryzacji i dekoloryzacji

1 164,99 zł
Indeks: 3474636459438

L'Oreal Smartbond Technical Kit to profesjonalny zestaw wzmacniający włosy w trakcie i po koloryzacji oraz dekoloryzacji. Zabiegi chemiczne mogą poważnie uszkodzić zarówno warstwę lipidową, jak i korę włosów, w konsekwencji czego stają się one wrażliwe i podatne na wszelkie uszkodzenia. Zestaw Loreal Smartbond Technical Kit intensywnie wzmacnia kosmyki głęboko we włóknach, a składniki aktywne zawarte w produktach nie są wypłukiwane przez szampony. Składa się z dwóch kroków. Pierwszy to Bond Add In, który dodaje się do produktu do koloryzacji lub dekoloryzacji. Natomiast drugim krokiem jest Bond Conditioner. Dzięki L'Oreal Smartbond Technical Kit włosy poddawane zabiegom chemicznym są zdrowe, mocne, elastyczne, miękkie w dotyku i błyszczące....

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

L'Oreal Smartbond Technical Kit to profesjonalny zestaw wzmacniający włosy w trakcie i po koloryzacji oraz dekoloryzacji. Zabiegi chemiczne mogą poważnie uszkodzić zarówno warstwę lipidową, jak i korę włosów, w konsekwencji czego stają się one wrażliwe i podatne na wszelkie uszkodzenia. Zestaw Loreal Smartbond Technical Kit intensywnie wzmacnia kosmyki głęboko we włóknach, a składniki aktywne zawarte w produktach nie są wypłukiwane przez szampony. Składa się z dwóch kroków. Pierwszy to Bond Add In, który dodaje się do produktu do koloryzacji lub dekoloryzacji. Natomiast drugim krokiem jest Bond Conditioner. Dzięki L'Oreal Smartbond Technical Kit włosy poddawane zabiegom chemicznym są zdrowe, mocne, elastyczne, miękkie w dotyku i błyszczące.

Zestaw zawiera:
- Smartbond krok 1 - 500ml
- Smartbond krok 2 - 2x500ml
- miarka

Rezultat:
- Ochrona włosów podczas koloryzacji i dekoloryzacji
- Zapewnia dobrą kondycję włosów po wykonaniu zabiegu
- Wypełnia ubytki strukturalne
- Odżywia włosy
- Pozostawia włosy elastyczne i miękkie w dotyku
- Dodaje pasmom blasku

3474636459438

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
zniszczone
LINIA PRODUKTOWA
SMART BOND
POJEMNOŚĆ
od 251ml do 500ml
ZAKRES CEN
powyżej 300 zł
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA
ZESTAWY

Specyficzne kody

2 Opinie

Niezbędnik w salonie:)
5/5

Bardzo dobry zestaw! Chroni włosy przed uszkodzeniami, a dzięki nim są zdrowe, elastyczne i błyszczące.
Super cena, szybka dostawa ! Polecam

Paula, 2020-04-15
Smart
5/5

Rewelacyjny zestaw. Używam w swoim salonie od dawna, testowałem wiele podobnych produktów z innych marek i mało które dawały radę. Smart bond jest the best!

Olaf, 2020-04-15

Napisz recenzję