DEAR BARBER

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dbanie o brodę i fryzurę nie jest najłatwiejszym zadaniem. Po wizycie u barbera należy pamiętać o codziennej i dokładnej pielęgnacji świeżo ułożonych włosów i brody. Ujarzmienie niesfornych włosków może sprawiać wiele problemów, ale staje się to dużo prostsze dzięki odpowiednim kosmetykom, które wnikają w strukturę włosa, odżywiają go i wzmacniają, a także zmiękczają. W ofercie naszego sklepu BeaBeleza znajdziesz m.in produkty firmy Dear Barber, które pozwolą na odpowiednią pielęgnację wąsów, brody, a także włosów!

Wszystko to, czego potrzebuje mężczyzna!

Produkty Dear Barber wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość. Ich skład jest dokładnie przemyślany i doprecyzowany w taki sposób, by działanie preparatów było na jak najwyższym poziomie, a zauważalne efekty pojawiały się już po pierwszym użyciu. Na beabeleza.pl znajdziesz wiele pozycji pomagających w codziennej pielęgnacji oraz stylizacji fryzury i brody. Kosmetyki firmy Dear Barber cechują się także pięknym, męskim zapachem, co zdecydowanie należy do atutów. Każdy produkt został uprzednio przetestowany dermatologicznie, dlatego jest w 100% bezpieczny i może być stosowany przez wszystkich panów, nawet tych, którzy mają skłonności alergiczne.

Co można znaleźć w ofercie Dear Barber?

Pierwszym produktem jest nawilżający szampon dla mężczyzn, który powinien się znaleźć w każdej męskiej łazience. Kosmetyk został wykonany przy pomocy nowoczesnej technologii z użyciem drogocennych składników, które skutecznie wspomogą odbudowę zniszczonych i suchych włosów. Kolejną ofertą Dear Barber są pomady albo pasty do włosów włókniste lub matowe. Dzięki nim ułożenie idealnej fryzury stanie się bardzo proste – nawet najbardziej nieposłuszne kosmki pozostaną w jednym miejscu przez długi czas. Preparaty Dear Barber nie obciążają włosów, więc nie powstaje efekt przetłuszczenia. Jeśli natomiast golenie sprawia Ci problem, to olejek do golenia brody i wąsów z pewnością Ci pomoże. Dzięki niemu brzytwa lub żyletka zyska dodatkowy poślizg, co ograniczy powstawanie zacięć czy podrażnień.