WELLA SP

WELLA SP MEN Gradual Tone Black 60ml - Stopniowe tonowanie czarne

54,99 zł
Indeks: 8005610581286
Czy Twoje włosy utraciły swój naturalny kolor? A może dostrzegasz w nich pierwsze siwe nitki? Z myślą o potrzebach takich mężczyzn jak Ty powstała ta wyjątkowa, hypoalergiczna pianka. Dzięki innowacyjnej formule WELLA SP Gradual Tone przywrócisz swoim włosom naturalny kolor i to bez koloryzacji! Zawarte w piance witamina C i pigmenty pozwolą Ci na stopniową i łagodną eliminację siwizny, bez konieczności radykalnej zmiany koloru. Twoje włosy znowu będą mocne i naturalnie błyszczące, a Ty znów poczujesz na sobie wzrok zainteresowanych Tobą kobiet. Pianka polecana jest do włosów, których poziom siwizny nie przekracza 70%. Kolor powraca stopniowo, siwizna zostaje całkowicie pokryta w miarę stosowania.  W celu uzyskania najlepszych rezul...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Czy Twoje włosy utraciły swój naturalny kolor? A może dostrzegasz w nich pierwsze siwe nitki? Z myślą o potrzebach takich mężczyzn jak Ty powstała ta wyjątkowa, hypoalergiczna pianka.

Dzięki innowacyjnej formule WELLA SP Gradual Tone przywrócisz swoim włosom naturalny kolor i to bez koloryzacji! Zawarte w piance witamina C i pigmenty pozwolą Ci na stopniową i łagodną eliminację siwizny, bez konieczności radykalnej zmiany koloru. Twoje włosy znowu będą mocne i naturalnie błyszczące, a Ty znów poczujesz na sobie wzrok zainteresowanych Tobą kobiet.  

Pianka polecana jest do włosów, których poziom siwizny nie przekracza 70%. Kolor powraca stopniowo, siwizna zostaje całkowicie pokryta w miarę stosowania.  

W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy stosowanie pozostałych produktów z gamy WELLA SP Men.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij, pamiętaj o użyciu rękawiczek ochronnych i pędzelka, które zostały dołączone do opakowania. Piankę nakładaj na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Nanieś na włosy i pozostaw przez 5 minut (podczas pierwszej aplikacji pozostaw na 10 minut). Następnie lekko zwilż wodą i masuj aż do uzyskania piany, a na końcu dokładnie spłucz i umyj szamponem.

Rezultat:

- Naturalne i bezpieczne pokrycie siwizny
- Stopniowa i łagodna zmiana odcieniu
- Produkt hypoalergiczny  

8005610581286

Opis

DLA KOGO
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
JUST MEN
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA
ZESTAWY

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję