ELCHIM MILANO

Elchim Milano to znany włoski producent suszarek i szczotek termicznych do włosów, z których korzystają najbardziej znani i cenieni na świecie mistrzowie fryzjerstwa. Dystrybutorem produktów marki Elchim Milano na terenie Polski jest nasz sklep internetowy Bea Beleza, w którym znajdziesz szeroki wybór produktów przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów, począwszy od szamponów i odżywek, a na szczotkach termicznych i suszarkach kończąc. Sprawdź sama, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Elchim Milano nie tylko w salonie fryzjerskim!

Produkty marki Elchim Milano królują w salonach fryzjerskich. Innowacyjne suszarki z nowoczesnymi funkcjami, szczotki termiczne, dzięki którym sprawnie i szybko wysuszysz i ułożysz włosy, to tylko niektóre modele z szerokiej oferty tej marki. Sprzęt Elchim Milano to najlepsze w swojej kategorii produkty, wykonane z materiałów najwyższej jakości, lekkie, nieniszczące włosów, profesjonalne, wydajne i bezawaryjne. Czego chcieć więcej? Jeśli szukasz suszarki lub szczotki termicznej, produkty Elchim Milano z powodzeniem można stosować również w domu. Zapomnij o zniszczonych, przesuszonych czy elektryzujących się włosach raz na zawsze!

Oferta w Bea Beleza

W ofercie sklepu internetowego Bea Beleza znajdziesz między innymi nowoczesną okrągłą szczotkę termiczną Thermal Brush, którą pokochasz już po pierwszym użyciu! Ergonomiczny kształt, ceramiczno-tytanowa powłoka i specjalne falowane włosie szczotki zapewnią włosom szybkie, a zarazem delikatne rozczesanie i wygładzenie. Innym równie ciekawym produktem jest dyfuzor Hair Styles Cocoon składający się z dwóch modułów. Pierwszy z nich doskonale wygładza i układa włosy, nie łamiąc ich przy tym, drugi zaś suszy włosy, nawet te najbardziej poskręcane. Największym atutem dyfuzora jest objętość, jaka pozostaje po jego zastosowaniu.