Kosmetyki do włosów - WELLA
WELLA

WELLA Eimi Texture Shape Shift 150ml - Guma modelująca

41,99 zł
Indeks: 8005610574783
Masz krótkie lub średniej długości włosy? Ich wygląd nie spełnia Twoich oczekiwań? Nawet dobre cięcie i kolor mogą z czasem stać się nudne, zwłąszcza jeśli codziennie układamy fryzurę w ten sam sposób. Teraz możesz to zmienić - wystarczy użyć gumy Shape Shift z linii WELLA Eimi i dać się ponieść wyobraźni! Guma modelująca jest profesjonalnym kosmetykiem, który pozwala utrwalić pożądany kształt fryzury, pozostawiając włosy miękkimi i elastycznymi. WELLA Eimi Shape Shift to świetny kosmetyk o świeżym owocowo-kwiatowym zapachu, zamknięty w okrągłym pudełeczku. Idealnie sprawdza się do modelowania wszystkich typów włosów krótkich i średniej długości. Produkt pozwala układać i stylizować dowolne fryzury, dając Ci całkowita swobodę działania. Wc...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Masz krótkie lub średniej długości włosy? Ich wygląd nie spełnia Twoich oczekiwań? Nawet dobre cięcie i kolor mogą z czasem stać się nudne, zwłąszcza jeśli codziennie układamy fryzurę w ten sam sposób. Teraz możesz to zmienić - wystarczy użyć gumy Shape Shift z linii WELLA Eimi i dać się ponieść wyobraźni!

Guma modelująca jest profesjonalnym kosmetykiem, który pozwala utrwalić pożądany kształt fryzury, pozostawiając włosy miękkimi i elastycznymi. WELLA Eimi Shape Shift to świetny kosmetyk o świeżym owocowo-kwiatowym zapachu, zamknięty w okrągłym pudełeczku. Idealnie sprawdza się do modelowania wszystkich typów włosów krótkich i średniej długości. Produkt pozwala układać i stylizować dowolne fryzury, dając Ci całkowita swobodę działania. Wczoraj proste, dzisiaj nastroszone, jutro skręcone. Nowy dzień, nowy "look"!

Sposób użycia: Odpowiednią porcję kosmetyku rozgrzej w dłoniach, a następnie modeluj fryzurę nadając jej pożądany kształt.

Rezultat:

- Możliwość wykreowania dowolnej fryzury
- Plastyczne utrwalenie
- Delikatna formuła, nie obciąża, nie skleja
- Moc utrwalenia: 2/4.

8005610574783

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
EIMI
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję