L'OREAL

Marka L'Oréal Professionnel jest częścią Grupy L'Oréal, zajmuje się profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi, oferując szeroki wachlarz produktów do profesjonalnej koloryzacji, pielęgnacji, stylizacji oraz produktów do użytku domowego. L'Oréal Professionnel stało się marką dyktującą trendy w stylizacji fryzur na całym świecie, mając tym samym niebagatelny wpływ na cały przemysł modowy. Produkty L'Oréal Professionnel dzielą się na dwie rodziny: produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich oraz produkty przeznaczone do korzystania w domu. 

L'Oréal Professionnel jest wiodącym producentem kosmetyków do koloryzacji, to właśnie dzięki innowacyjnym produktom do koloryzacji firma L'Oréal na początku swojego istnienia zyskała tak ogromną popularność i osiągnęła niebywały sukces. L'Oréal Professionnel oferuje również bardzo szeroki wybór kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Dzięki osiągnięciom rewolucyjnej, technologii molekularnej dostarcza dogłębnie działających rozwiązań dla każdego rodzaju włosów, zapewniając najlepszą pielęgnację dla uzyskania zdrowych i pięknych włosów.

Kosmetyki z serii Tecni.art tworzone przez i dla profesjonalistów łącząc zaawansowane osiągnięcia technologiczne z prawdziwie artystycznym podejściem do włosów narzucają globalne trendy w stylizacji, nieustannie przenosząc je zza kulis do salonów fryzjerskich. Szeroka gama produktów do stylizacji zaspokoi wymagania i potrzeby każdej, nawet najbardziej wymagającej fryzury. L'Oréal Professionnel pozostaje niekwestionowanym liderem w zakresie kreowania trendów fryzjerskich na całym świecie, jest liderem w pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji tworząc produkty, których jakość cenią zarówno profesjonaliści jak i klienci korzystający z nich w domu.