Tytuł
COCO GLAM

COCO GLAM Activated Organic Charcoal 30g - Czarny proszek do wybielania zębów z aktywnym węglem

75,99 zł
Indeks: 0656272347093

COCO GLAM Activated Organic Charcoal to czarny proszek do wybielania zębów z aktywnym węglem. Jest w 100% naturalny. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego, który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Coco Glam nie posiada substancji chemicznych i polepszaczy. Produkt bezzapachowy i bezsmakowy. Wybiela zęby, zapobiega próchnicy i rozwojowi szkodliwych bakterii, odświeża jamę ustną, zmniejsza istniejącą już próchnicę, choroby dziąseł i nieświeży oddech.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

COCO GLAM Activated Organic Charcoal to czarny proszek do wybielania zębów z aktywnym węglem. Jest w 100% naturalny. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego, który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Coco Glam nie posiada substancji chemicznych i polepszaczy. Produkt bezzapachowy i bezsmakowy. Wybiela zęby, zapobiega próchnicy i rozwojowi szkodliwych bakterii, odświeża jamę ustną, zmniejsza istniejącą już próchnicę, choroby dziąseł i nieświeży oddech. Sekretnym składnikiem jest w nim aktywny węgiel w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę. COCO GLAM to również opcja na stworzenie naturalnej maseczki oczyszczającej. Dodaj odrobinę oleju kokosowego, pozostaw na ok. 10-15 min na twarzy, następnie zmyj i ciesz się idealną odświeżoną i oczyszczoną skórą.

Sposób użycia: Zmocz szczoteczkę i nałóż na nią odrobinę Coco Glam. Szczotkuj delikatnymi, kolistymi ruchami przez 3 minuty, po czym pozostaw preparat na zębach na około 2 minuty. Następnie dokładnie wypłucz usta i ponownie umyj zęby tradycyjną pastą – gotowe. Natychmiast poczujesz niesamowitą czystość jamy ustnej, a już po kilku użyciach dostrzeżesz wyraźny efekt wybielenia.

Składniki aktywne:

- Węgiel aktywny – ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.
- Glinka bentonitowa – jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie – wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w COCO GLAM bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.
- Mięta – jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.
- Ekstrakt z pomarańczy – jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

0656272347093

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję