DOOP

Holenderska marka kosmetyków do włosów Doop to prawdziwy hit na rynku zarówno europejskim, jak i amerykańskim. Jej produkty poradzą sobie z włosami każdego typu, o każdej długości i kondycji. Jeśli szukasz sprawdzonych produktów do stylizacji włosów damskich i męskich i zależy Ci na wysokiej jakości preparatów, Doop będzie idealny. Wszystkie propozycje tej marki znajdziesz w naszym sklepie internetowym Bea Beleza, który specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów i układania różnorodnych fryzur.

Pasta do włosów Doop – idealne rozwiązanie do każdego rodzaju włosów

Pasta do włosów to obowiązkowy kosmetyk przy układaniu włosów. Jego działanie jest zbliżone do działania wosku, a więc formowania kształtu fryzury lub wybranych pasm, przy czym pasta dodatkowo nadaje włosom zdrowy połysk i miękkość. Pasty sprawdzają się najlepiej przy krótkich włosach. Idealnie podkreślają czuprynę, zwłaszcza jeśli chcemy nadać jej nieco artystycznego nieładu. Wśród past do włosów marki Doop znajdziesz propozycje past modelujących, a także aktywizujących i sprężynujących loki. Jeśli kręcone włosy są Twoją zmorą, loki są słabo skręcone i byle jakie, a Twoim marzeniem jest gęsta burza loków jak przy świeżo zrobionej trwałej, te pasty będą dla Ciebie!

Gumy i pomady do włosów Doop

Wśród propozycji Doop znajdziesz również duży wybór gum i pomad do włosów. Gumy modelujące doskonale utrwalą fryzurę, która utrzyma się przez wiele godzin. Jeśli masz dłuższe lub średniej długości włosy, wybierz gumę modelującą The Player, która doda włosom objętości i utrwalenia, bez sklejania pasm. Pomady do włosów są głównie używane przez panów. Stosowanie pomady nadaje fryzurze lekko przylizany look, który w latach 30. i 40. robił furorę. Wszystkie kosmetyki innowacyjnej i nowoczesnej marki Doop dostępne są w ponadczasowych opakowaniach o niecodziennym designie.