Tytuł
BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS Rocket Man 160g - Musująca kula do kąpieli RAKIETA

10,99 zł
Indeks: 5037028264140
Ta rakieta czeka na swojego astronautę, by wysłać go w kosmos w towarzystwie olejków nie z tego świata i zapachu, który przeniesie go na inną planetę. Wykąp się wśród połyskujących ciał niebieskich i zdobądź energię godną prawdziwej gwiazdy! - Zapach: świeży, rześki - Olejki eteryczne: Czarny Pieprz i Drzewo herbaciane - Korzyści: stymuluje, ożywia Sposób użycia: Wrzuć ją do wanny wypełnionej ciepłą wodą i obserwuj, jak intensywnie musuje, uwalniając swój aromat i naturalne olejki, podczas gdy soda oczyszczona zmiękcza wodę. Pamiętaj, by po kąpieli dobrze spłukać wannę. Kule do kąpieli Bomb Cosmetics zawierają tylko najlepsze, czyste i naturalne olejki eteryczne, sprowadzane z całego świata. Są wyciskane, zwijane i wytwarzane ręcznie z...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Ta rakieta czeka na swojego astronautę, by wysłać go w kosmos w towarzystwie olejków nie z tego świata i zapachu, który przeniesie go na inną planetę. Wykąp się wśród połyskujących ciał niebieskich i zdobądź energię godną prawdziwej gwiazdy!

- Zapach: świeży, rześki
- Olejki eteryczne: Czarny Pieprz i Drzewo herbaciane
- Korzyści: stymuluje, ożywia

Sposób użycia: Wrzuć ją do wanny wypełnionej ciepłą wodą i obserwuj, jak intensywnie musuje, uwalniając swój aromat i naturalne olejki, podczas gdy soda oczyszczona zmiękcza wodę. Pamiętaj, by po kąpieli dobrze spłukać wannę.

Kule do kąpieli Bomb Cosmetics zawierają tylko najlepsze, czyste i naturalne olejki eteryczne, sprowadzane z całego świata. Są wyciskane, zwijane i wytwarzane ręcznie z naturalnych i niesamowitych składników, dzięki czemu – chociaż każda Bomba jest unikalna! – wszystkie są także dokładnie przetestowane jakościowo i po prostu piękne.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

5037028264140

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BOMB COSMETICS

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję