BOMB COSMETICS

BOMB COSMETICS to nic innego jak naturalne, ręcznie wyrabiane kosmetyki do kąpieli, które mają na celu umilić Ci relaksujące chwile w wannie. Są to musujące kule, które po wrzuceniu do gorącej wody rozpuszczają się i świetnie oddziałują na Twoją skórę. BOMB COSMETICS narodziły się w Anglii 14 lat temu i od tamtej pory zachwycają świat swoimi niesamowitymi kosmetykami. Tworzone przez nich kule musujące wykonywane są z pietyzmem i pieczołowitością. Wyglądają i pachną jak piękne wyroby cukiernicze, ale ich celem jest umilanie zażywania kąpieli.

BOMB COSMETICS – stwórz swoje własne SPA

Kosmetyki od angielskiego producenta zostały wykonane w taki sposób, aby przypominać wyroby cukiernicze czy piękne ozdoby. Dodaj kulę musującą od BOMB COSMETICS do swojej wanny i zapewnij sobie efekt domowego SPA. Zawarte w nich składniki pieszczą delikatnie Twoje ciało i nawilżają je. BOMB COSMETICS poza kulami musującymi to także szampony, masła myjące i peelingi. Wszystkie tworzone w pięknej, ozdobnej formie. Przypominające włoskie lody myjące masła pod prysznic mają niezwykłe działanie oczyszczające. Szampony w kostce doskonale zadbają o kondycję Twoich włosów i nadadzą im miękkość, a peelingi uczynią skórę gładką, sprężystą i elastyczną. BOMB COSMETICS produkuje nawet balsamy do ust!

Zapach, któremu nie będziesz mogła się oprzeć – BOMB COSMETICS

Angielski producent stawia nie tylko na naturalny i niezwykle efektywny skład swoich kosmetyków, ale również na ich zapach. BOMB COSMETICS zestawy mają niesamowite kompozycje zapachowe oparte o naturalne olejki eteryczne, które sprawią, że odżyje nie tylko Twoje ciało, ale również umysł. Czy to pod prysznicem, czy w wannie – Twoje zmysły pobudzane będą przez naturalną woń i bogate nuty zapachowe. W składach BOMB COSMETICS znajdziesz odżywcze masła, czekoladę, orzechy, nasiona, jagody, a nawet płatki kwiatów. Jak każda ekologiczna i naturalna marka – BOMB COSMETICS stronią od testowania produktów na zwierzętach, dzięki czemu kupując je, możesz być pewna, że postępujesz właściwie.