FANOLA

Profesjonalni fryzjerzy i styliści korzystają często z ekskluzywnych kosmetyków, które zawierają w sobie niecodzienne składniki, aby włosy stały się piękne i mocne. I na takie potrzeby odpowiada właśnie FANOLA. To włoska marka renomowanych kosmetyków do włosów, która na rynku działa już od 16 lat i w tym czasie podbiła serca nie tylko Włochów, ale praktycznie całego świata. Maseczki do włosów FANOLA sprawią, że Twoja czupryna będzie piękna, olśniewająca i niezwykła.

FANOLA – profesjonalne kosmetyki do włosów

FANOLA to wszechstronne kosmetyki do włosów, które zawierają formułę bogatą w składniki odżywcze i naturalne. Świetnie nadają się do stylizacji, koloryzacji i codziennej pielęgnacji. Maseczki do włosów FANOLA nadają im objętość, blask i chronią przed zabiegami chemicznymi czy fryzjerskimi, dzięki temu Twoje włosy nie ulegną uszkodzeniu nawet przy mocnej koloryzacji. Warto wspomnieć także o kultowych już produktach neutralizujących niepożądane odcienie włosów farbowanych, dzięki którym pozbędziesz się miedzianych, pomarańczowych i żółtych tonów. Włoska marka stworzona została na potrzeby profesjonalistów i specjalistów, dlatego możesz być pewna o jakość jej wyrobów. Włosy, które regularnie są poddawane pielęgnacji maseczkom do włosów FANOLA, stają się sprężyste i niezwykle wytrzymałe. Przekonaj się o tym na własnej skórze i… na własnych włosach.

Włosy rozjaśniane, farbowane? FANOLA sprawi, że będą piękne i zdrowe

Maseczki do włosów FANOLA opracowane zostały w nowoczesnych laboratoriach, które stworzyły unikalne i niepowtarzalne formuły przeznaczone do pielęgnacji włosów koloryzowanych. Dzięki temu FANOLA jest w stanie poradzić sobie nawet ze zniszczeniami po mocnym rozjaśnianiu. Włosy, które stają się sianowate, suche i tracą blask, można uratować za pomocą maseczek do włosów FANOLA. Kosmetyki od włoskiego producenta chronią Twoją skórę głowy oraz czuprynę na każdym etapie koloryzacji czy rozjaśniania. To sprawi, że nawet po farbowaniu będziesz wyglądać zjawiskowo i pięknie. Jeśli prowadzisz salon fryzjerski, koniecznie skorzystaj z produktów od włoskiej marki, która podbiła serca modelek, influencerek i fryzjerów na całym świecie.