WELLA

WELLA Blondor Freelights 9% 1000ml - Kremowa emulsja utleniająca oxydant

52,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 8005610586922

WELLA Blondor Freelights 9% emulsja działa w połączeniu z pudrem rozjaśniającym Blondor Freelights. Dzięki temu dochodzi do połączenia aktywnych polimerów, co umożliwia stworzenie spójnej, jednolitej sieci. W ten sposób rozjaśniane włosy zyskują naturalnie wyglądający kolor muśnięty słońcem.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

WELLA Blondor Freelights 9% emulsja działa w połączeniu z pudrem rozjaśniającym Blondor Freelights. Dzięki temu dochodzi do połączenia aktywnych polimerów, co umożliwia stworzenie spójnej, jednolitej sieci. W ten sposób rozjaśniane włosy zyskują naturalnie wyglądający kolor muśnięty słońcem, nie osiągalny przy zastosowaniu podobnych produktów konkurencji.

Emulsja jest delikatnym kremem, co bardzo ułatwia aplikację farby, zwiększa przyczepność do powierzchni włosa, a co najistotniejsze masa nie zmienia swojego położenia i nie spływa. Ergonomiczny kształt butelki ułatwia wygodne trzymanie. Produkt jest absolutnie bezpieczny dla struktury włosów i jest przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego, w salonach fryzjerskich.

Sposób użycia:

Stosuj wraz z pudrem Blondor Freelights marki Wella. Zmieszaj zawsze w odpowiednich proporcjach. Przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu.

Rezultat:

- Udoskonalone działanie i odżywienie włosów
- W połączeniu z pudrem Blondor Freelights stworzenie kremowej i jednolitej konsystencji
- Możliwość farbowania techniką „wolnej ręki”
- Optymalny komfort skóry głowy

8005610586922

Opis

LINIA PRODUKTOWA
BLONDOR
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję