ALFAPARF

Alfaparf Milano jest włoską marką stworzoną przez pasjonatów stylizacji włosów. Niewątpliwymi atutami firmy są: wieloletnie doświadczenie w branży, oferta dla profesjonalistów i prywatnych odbiorców, własne laboratorium, gdzie są opracowywane nowe formuły kosmetyków, a także rozwinięta sieć dystrybucji, która objęła już wszystkie kontynenty. Produkty Alfaparf pomogą Ci pielęgnować włosy, nadać im niebanalne i wyrafinowane barwy czy stylizować i kreować doskonałe fryzury. Sprawdź odżywcze szampony do różnych rodzajów włosów, maski, kuracje regenerujące, nabłyszczające kryształki, woski i inne produkty do kształtowania różnorodnych form z włosów.

Po pierwsze pielęgnacja

Podstawą każdej pielęgnacji włosów jest ich należyte oczyszczenie i odświeżenie. Szampony Alfaparf kupisz w wersjach przeznaczonych do różnych rodzajów włosów. Nawilżający dla suchych i odwodnionych, delikatny i fotoochronny dla farbowanych czy wzmacniający dla zniszczonych. Włoska firma nie zapomina również o ochronie przed silnymi promieniami słonecznymi. Specjalne formuły kosmetyków zabezpieczają włosy zarówno w trakcie ekspozycji na słońce, jak i regenerują je po nadmiernym nasłonecznieniu. Do pielęgnacji włosów farbowanych marka Alfaparf Milano przygotowała specjalne szampony i maski o ukierunkowanym działaniu, które wzmacnia naturalną pigmentację. Do produkcji swoich kosmetyków włoska firma używa też najlepszych naturalnych surowców, w tym śródziemnomorskie specjały takie jak figi, winogrona, pistacje, lawendę czy pomarańcze.

Kreowanie i stylizacja z kosmetykami Alfaparf

Wystrzałowe fryzury, wyjściowe stylizacje czy codzienne, wygodnie układające się włosy? Wszystko to możesz stworzyć z produktami mediolańskiej marki Alfaparf. W europejskiej stolicy mody powstają między innymi profesjonalne produkty teksturyzujące do stylizacji włosów. Rozczochrany efekt prosto z plaży, uniesione włosy albo elegancko wygładzona fryzura. Dla osób doceniających kosmetyki uniwersalne marka przygotowała także serum zmiękczające, wygładzające i nabłyszczające włosy. Piękny zapach to dodatkowa zaleta tych niezwykłych i profesjonalnych produktów.