WELLA

WELLA Color Touch 3/68 60ml - Krem tonujący bez amoniaku, farba

28,99 zł
Indeks: 4015600632984

Prawdziwą rewolucją we fryzjerstwie było wprowadzenie trójwymiarowej koloryzacji. Wella Professionals stworzyła krem tonujący Color Touch - produkt nie zawierający amoniaku, umożliwiający delikatne przenikanie się odcieni i łączenie światła z kolorem. Formuła kremu została wzbogacona o specjalna kompozycję składników pielęgnacyjnych: płynną keratynę i wosk pszczeli, które nadają piękny blask, wydobywają intensywny kolor i gwarantują doskonałą kondycję włosa. Delikatna kremowa konsystencja półtrwałej farby Color Touch, wyrównuje porowatą strukturę włosów i zapewnia skuteczną przyczepność pigmentów odbijających światło. Efektem jest trwały, intensywny kolor utrzymujący się od 4 do 6 tygodni.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Prawdziwą rewolucją we fryzjerstwie było wprowadzenie trójwymiarowej koloryzacji. Wella Professionals stworzyła krem tonujący Color Touch – produkt niezawierający amoniaku, umożliwiający delikatne przenikanie się odcieni i łączenie światła z kolorem. Formuła kremu została wzbogacona o specjalna kompozycję składników pielęgnacyjnych: płynną keratynę i wosk pszczeli, które nadają piękny blask, wydobywają intensywny kolor i gwarantują doskonałą kondycję włosa. Delikatna kremowa konsystencja półtrwałej farby Color Touch, wyrównuje porowatą strukturę włosów i zapewnia skuteczną przyczepność pigmentów odbijających światło. Efektem jest trwały, intensywny kolor utrzymujący się od 4 do 6 tygodni i pokrycie włosów siwych, gdy ich udział jest mniejszy niż 50%.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku wyłącznie w salonach fryzjerskich. Color Touch należy używać wyłącznie z Emulsją Color Touch 1,9% lub 4%. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

4015600632984

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
COLOR TOUCH
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję