Tytuł
PAN DRWAL

PAN DRWAL Steam Punk Tattoo Butter 50ml - Masło do tatuażu

29,99 zł
Indeks: 2010000011898
Masło do pielęgnacji tatuażu z linii Steam Punk. Masło do tatuażu zapewnia doskonałe właściwości odżywiające skórę po wykonaniu tatuażu. Ponadto dzięki zawartości twardych maseł (masło shea), wosków (wosk pszczeli) i olejów (olej kokosowy, słonecznikowy) poprawia kolor wykonanego na skórze wzoru! Steam Punk Tattoo Butter to balsam rekomendowany przez renomowane studio tatuażu TATTOO.PL. Jest on zamknięty w poręcznej aluminiowej puszce z metalizowaną etykietą. Zapach: nuty szyprowe, trwałe i wyraziste. Sposób użycia: Nanieś balsam na czysty i suchy tatuaż, wmasuj delikatnie w skórę. Nie zawiera: - olejów silikonowych, - parafiny, - sztucznych barwników, - parabenów, - konserwantów. Informacja o bezpieczeństwie produktu: - produ...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Masło do pielęgnacji tatuażu z linii Steam Punk. Masło do tatuażu zapewnia doskonałe właściwości odżywiające skórę po wykonaniu tatuażu. Ponadto dzięki zawartości twardych maseł (masło shea), wosków (wosk pszczeli) i olejów (olej kokosowy, słonecznikowy) poprawia kolor wykonanego na skórze wzoru!

Steam Punk Tattoo Butter to balsam rekomendowany przez renomowane studio tatuażu TATTOO.PL. Jest on zamknięty w poręcznej aluminiowej puszce z metalizowaną etykietą.
Zapach: nuty szyprowe, trwałe i wyraziste.

Sposób użycia: Nanieś balsam na czysty i suchy tatuaż, wmasuj delikatnie w skórę.

Nie zawiera:

- olejów silikonowych,
- parafiny,
- sztucznych barwników,
- parabenów,
- konserwantów.

Informacja o bezpieczeństwie produktu:

- produkt nie testowany na zwierzętach,
- przebadany dermatologicznie.

2010000011898

Opis

LINIA PRODUKTOWA
PAN DRWAL
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję