Tytuł
PAN DRWAL

PAN DRWAL Butter Pomade 120ml - Wodna pomada do włosów shine

68,90 zł
Indeks: 2010000011966
Czarne złoto, wodna pomada z linii BUTTER POMADE powstała w wyniku współpracy z barberami z krakowskiego Butter Cut. Charakteryzuje się naturalnym połyskiem i mocnym chwytem. Utrzyma w ryzach nawet najbardziej wymagającą fryzurę. Orzeźwiający zapach został oparty na specjalnie stworzonej kompozycji cytrusowej wzmocnionej nutą piżmową. Sposób użycia: Niewielką ilość pomady rozetrzyj na dłoniach, nałóż na włosy i uczesz się tak, jak potrafisz. Poczuj się przystojny, chyba że jesteś brzydki, to dołóż pomady. Nie zawiera: - olejów silikonowych, - parafiny, - sztucznych barwników, - parabenów, - konserwantów. Informacja o bezpieczeństwie produktu: - przebadany dermatologicznie, - produkt nie testowany na zwierzętach produkt, - nie z...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Czarne złoto, wodna pomada z linii BUTTER POMADE powstała w wyniku współpracy z barberami z krakowskiego Butter Cut. Charakteryzuje się naturalnym połyskiem i mocnym chwytem. Utrzyma w ryzach nawet najbardziej wymagającą fryzurę. Orzeźwiający zapach został oparty na specjalnie stworzonej kompozycji cytrusowej wzmocnionej nutą piżmową.

Sposób użycia: Niewielką ilość pomady rozetrzyj na dłoniach, nałóż na włosy i uczesz się tak, jak potrafisz. Poczuj się przystojny, chyba że jesteś brzydki, to dołóż pomady.

Nie zawiera:

- olejów silikonowych,
- parafiny,
- sztucznych barwników,
- parabenów,
- konserwantów.

Informacja o bezpieczeństwie produktu:

- przebadany dermatologicznie,
- produkt nie testowany na zwierzętach produkt,
- nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

2010000011966

Opis

DLA KOGO
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
PAN DRWAL
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję