ARDELL

Amerykańska marka Ardell proponuje specjalistyczne produkty do stylizacji rzęs. Sztuczne włoski na paskach umożliwiają efektowną metamorfozę oprawy oka. Dla wszystkich stylistek przygotowaliśmy w naszym sklepie profesjonalny asortyment, między innymi kleje do sztucznych rzęs. Marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych to także kosmetyki do makijażu twarzy. Zapraszamy do zakupów wysokiej jakości produktów marki Ardell w sklepie internetowym Bea Beleza.

Gęste i długie rzęsy dzięki produktom Ardell

Piękna oprawa oczu jest marzeniem wielu kobiet. Sztuczne rzęsy marki Ardell pomagają uzyskać spektakularne efekty przedłużenia i pogrubienia. Specjalnie opracowane paski do aplikacji zagęszczają włoski na powiekach i zapewniają atrakcyjny wygląd, bez mozolnego, codziennego makijażu. Wygodnie i w prosty sposób uatrakcyjnisz oprawę oczu. W ofercie marki Ardell znajdują się nie tylko produkty dla profesjonalnych stylistek, ale i te, z którymi poradzi sobie każda z pań, przygotowując się do wielkiego wyjścia w domowej łazience. Rzęsy z kolekcji Demi Wispies są wielokrotnego użytku, dzięki czemu możesz je wykorzystać na wiele okazji i wieczornych wyjść.

Profesjonalne produkty do stylizacji rzęs

Rzęsy na elastycznych i cienkich paskach kupisz w specjalnie przygotowanych paletkach. Opatentowana formuła bezwęzłowa umożliwia stworzenie z nich naturalnie wyglądającej oprawy oka. Magnetyczne spojrzenie spod długich rzęs jest jednym z najbardziej pożądanych efektów stylizacji, dlatego warto zadbać o to, aby rzęsy były wytrzymałe i utrzymywały się przez długi czas. W ofercie marki Ardell znajdziesz specjalistyczne kleje do rzęs, w tym również preparaty z małym pędzelkiem do wygodnej aplikacji. Dla lepszego efektu końcowego rzęsy są przygotowywane z najdelikatniejszych materiałów. Jednym z przykładów są ręcznie tkane produkty zapewniające naturalność wyglądu i komfort noszenia.