BODY BOOM

BODY BOOM spełnia marzenia kobiet o pięknej, nawilżonej i gładkiej skórze. To peeling stworzony z miłości do piękna i natury ludzkiego ciała, który dba o nie w najlepszym stopniu. BODY BOOM peeling jest naturalnym kosmetykiem stworzonym na bazie kawy, który nawilża i odżywia skórę, sprawiając, że jest pełna blasku. Przy tym wszystkim ma on niezwykły, relaksujący aromat, który będzie Ci towarzyszyć przy każdym użyciu, przywodząc na myśl piękne, egzotyczne krainy.

BODY BOOM peeling czyni ciało pięknym

BODY BOOM peeling zawiera nie tylko ziarna kawy, ale również wiele dobroczynnych składników, takich jak na przykład olej arganowy. To w 100% polski produkt dbający o kobiety w całym kraju. Składniki naturalnego pochodzenia zawarte w BODY BOOM sprawiają, że Twoje ciało będzie idealnie gładkie, miękkie i orzeźwione. Peeling nadaje skórze elastyczność i delikatność – działa kompleksowo. Usuwa przy tym martwy naskórek, regeneruje komórki i redukuje cellulit. Dodatkowo BODY BOOM peeling nadaje skórze piękny kolor i zapach, a także poprawia krążenie, co przekłada się na bardziej wyrazistą i zdrowszą cerę. Jednocześnie przygotowuje Twoje ciało do wchłaniania balsamów czy kremów i przekłada się na ich dobroczynne działanie.

Wyjątkowy, naturalny skład – BODY BOOM peeling

BODY BOOM nie bez powodu określany jest jako peeling kawowy – w końcu głównym składnikiem tego kosmetyku jest właśnie kawa, a konkretniej robusta o wysokiej zawartości kofeiny. Ponadto znajdziesz tutaj sól himalajską, brązowy cukier, olejek arganowy i migdałowy, czekoladę oraz wiele innych. Wszystkie te składniki dają niesamowity efekt. BODY BOOM peeling poprawi koloryt Twojej skóry, zredukuje przebarwienia i plamy pigmentacyjne, pobudzi Cię za dnia, a nawet zmniejszy zmarszczki czy bruzdy. Wszystko to zapewni Ci regularne używanie peelingu oraz pozostawianie go na skórze od 5 do 10 minut. Co więcej, BODY BOOM peeling możesz używać nawet na twarzy! Bądź przy tym jednak delikatna.