TIGI

Marka TIGI powstała w 1986 roku i została założona przez braci Mascolo, którzy zbudowali sieć salonów fryzjerskich Toni&Guy. To produkty tworzone przez fryzjerów, dla fryzjerów i stylistów, testowane w profesjonalnych salonach przez doświadczona kadrę. Pierwszym kosmetykiem TIGI była pianka, ale to wosk do włosów TIGI Bed Head Styling Hair Stick for Cool People odniósł pierwszy wielki sukces. Niedługo potem powstała kompletna linia Bed Head (posiadająca również wersję dla mężczyzn), rok później Catwalk, a w 2005 na rynku ukazała się seria S-Factor. 

Profesjonalne kosmetyki marki TIGI to nie tylko bajecznie kolorowe opakowania, to również wspaniałe zapachy i – przede wszystkich – widoczne efekty działania.

Pielęgnacja, stylizacja i imponująca gama produktów – dzięki tej różnorodności praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Wzornictwo i kolorowe opakowania ożywią każdy salon fryzjerski i wzbudzą zainteresowanie klientów. Zapachy TIGI Catwalk są inspirowane ekskluzywnymi perfumami, a w Bed Head Candy Fixations to produkty oparte na zapachach słodyczy: waty cukrowej, winogron, cytrusów czy crème brulee. Kosmetykom TIGI naprawdę ciężko się oprzeć.