MATRIX

MATRIX TOTAL RESULTS Insta Cure 300ml - Odżywka do włosów łamliwych

47,99 zł
Indeks: 3474637068608

Matrix Instacure to odżywka do włosów łamliwych, która skutecznie wzmacnia osłabione włosy, a dzięki swoim właściwościom zapobiega dalszym uszkodzeniom. To idealny produkt dla włosów z rozdwojonymi końcówkami, kruszącymi się i z tendencją do puszenia. Regularne stosowanie odżywki pomoże w odbudowaniu włosów, co sprawi, że będą one zdrowsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Odżywka zapewni włosom wyjątkowy blask i zdrowy wygląd.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Matrix Instacure to odżywka do włosów łamliwych, która skutecznie wzmacnia osłabione włosy, a dzięki swoim właściwościom zapobiega dalszym uszkodzeniom. To idealny produkt dla włosów z rozdwojonymi końcówkami, kruszącymi się i z tendencją do puszenia. Dodatkowo świetnie sprawdza się u osób korzystających z zabiegów chemicznych i urządzeń do stylizacji. W składzie produktu znajdują się płynne proteiny, które pomogą w wypełnieniu łuski włosa oraz zmiękczą je. Włosy odzyskają swój blask oraz będą mniej podatne na łamanie. Regularne stosowanie odżywki Matrix Instacure pomoże w odbudowaniu włosów, co sprawi, że będą one zdrowsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Odżywka zapewni włosom wyjątkowy blask i zdrowy wygląd.

Sposób użycia: Po umyciu włosów nałóż odpowiednią ilośc na włosy, wmasuj, a następnie pozostaw na 3-5 minut. Następnie dokładnie spłucz wodą.

Rezultat:

  • Włosy są wzmocnione i mniej podatne na uszkodzenia.
  • Włosy są miękkie i delikatniejsze
  • Zmniejszona tendencja do puszenia.
  • Wyjątkowy blask i zdrowy wygląd.
3474637068608

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
zniszczone
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję