MATRIX

Amerykańska marka Matrix powstała w 1980 roku. Została założona przez amerykańskiego fryzjera Arnie Millera. Od początku działalności jej główną misją była ścisła współpraca z salonami fryzjerskimi w postaci oferty wszelkiego rodzaju kosmetyków do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacja włosów, ale nie tylko, ponieważ Matrix oferował także specjalistyczne kuracje i oryginalne zabiegi oferując rozwiązania dla każdego rodzaju włosów. Przełomową cechą okazała się łatwość w użyciu oferowanych, zaawansowanych technologicznie formuł. 

Obecnie marka MATRIX funkcjonuje na całym świecie w ponad 57 krajach, w ponad 250 tysiącach salonów fryzjerskich, będąc jedną z najbardziej cenionych marek w dziedzinie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. 

To co wyróżnia markę MATRIX to nieustanna realizacja zobowiązania do bliskiego kontaktu z salonami fryzjerskimi w jednym, szczególnym celu, aby natchnąć stylistów do rozwoju i kreowania pozytywnych zmian dla swoich klientów i rzeczywistości, która nas otacza. 

Polecamy produkty marki Matrix: szampony, odżywki, maski, mgiełki, szereg produktów stylizacyjnych oraz profesjonalne farby do włosów (Color Sync, Socolor, Socolor Extra Coverage, Socolor Dream Age).