Szczotki do włosów - THE WET BRUSH
WET BRUSH

WET BRUSH Galaxy Shine Quote - Szczotka rozplątująca włosy

26,99 zł
Indeks: 736658958713
Kultowa, rozplątująca włosy szczotka THE WET BRUSH. Niestraszne jej mokre ani suche włosy, które szybko, bezboleśnie i bez problemu rozczesze i rozplącze. Wszystko dzięki zastosowanej w niej technologii Intelliflex™, czyli inteligentnych, super cienkich i zarazem mocnych włóknach, które pozwalają na łatwe i szybkie szczotkowanie włosów bez ich szarpania czy wyrywania. Każde z nich zakończone jest podwójnie zatapianą końcówką, która delikatnie masuje skórę głowy poprawiając jej krążenie. Dzięki tym miękkim zakończeniom, szczotka może być używana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn oraz dzieci, bez względu na rodzaj włosów oraz przez te osoby, które borykają się z problemem wrażliwej skóry głowy. The Wet Brush w bardzo szybkim czasie zy...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Kultowa, rozplątująca włosy szczotka THE WET BRUSH. Niestraszne jej mokre ani suche włosy, które szybko, bezboleśnie i bez problemu rozczesze i rozplącze.

Wszystko dzięki zastosowanej w niej technologii Intelliflex™, czyli inteligentnych, super cienkich i zarazem mocnych włóknach, które pozwalają na łatwe i szybkie szczotkowanie włosów bez ich szarpania czy wyrywania. Każde z nich zakończone jest podwójnie zatapianą końcówką, która delikatnie masuje skórę głowy poprawiając jej krążenie. Dzięki tym miękkim zakończeniom, szczotka może być używana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn oraz dzieci, bez względu na rodzaj włosów oraz przez te osoby, które borykają się z problemem wrażliwej skóry głowy.

The Wet Brush w bardzo szybkim czasie zyskała sobie wierne grono fanów, w szczególności wśród gwiazd i modelek światowego formatu. Jest ulubioną szczotką Kendall Jenner (siostry Kim Kardashian).

736658958713

Opis

LINIA PRODUKTOWA
WET BRUSH

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję