GHD

GHD to marka, która wyznacza trendy w tworzeniu urządzeń do stylizacji włosów. Od ponad dekady dostarcza na rynek najlepsze produkty, dzięki którym włosy kobiet na całym świecie są pięknie ułożone. Prostownice GHD zapewniają włosom gładkość i zdrowy wygląd, a to za sprawą technologii dwustrefowej, dzięki której urządzenia uzyskują maksymalną wydajność. GHD to jednak nie tylko prostownice – na rynku znajdziesz również suszarki i inne akcesoria do włosów od tego producenta.

GHD – nowoczesna technologia, która chroni Twoje włosy

Prostownice GHD zostały wyposażone w nowoczesne czujniki i funkcje ochronne, aby Twoje włosy były bezpieczne podczas korzystania z urządzenia. Są to na przykład czujniki temperatury, które optymalizują ją na całej długości płytek, sprawiając, że włosy stają się gładkie, lśniące i mają zdrowy wygląd. Zabezpiecza je to także przed spaleniem czy przegrzaniem. Zastosowane w prostownicach GHD ruchome, wyprofilowane płytki powodują, że urządzenie delikatnie i z gracją przesuwa się po włosach. Zapewnia Ci to bezproblemową i błyskawiczną stylizację oraz intensywny połysk. GHD stawia na ergonomię swoich urządzeń, aby te były wyprofilowane i pewnie leżały w dłoni. W końcu wszystko, co dotyka Twoich włosów, powinno być dla nich w 100% bezpieczne.

Zdrowe, piękne i wystylizowane włosy – GHD

GHD poza prostownicami jest znany również z produkcji profesjonalnych suszarek do włosów. Mają one wbudowany autorski, efektywny silnik, czym zasłużyły sobie na miano Rolls Royce’ów wśród suszarek. Zastosowana w nich technologia jonizacji sprawi, że po wysuszeniu Twoje włosy nie będą się elektryzowały ani puszyły, dzięki czemu będą wyglądały zdrowo i zyskają naturalny połysk. GHD tworzy urządzenia do stylizacji włosów z pasji, tym samym wytycza trendy w powstawaniu innych prostownic czy suszarek. Wyposaża swoje urządzenia w unikalną technologię AEROPRECIS, która sprawia, że włosy schną i prostują się o wiele szybciej, niż przy innych tego typu produktach. Tym samym uzyskują one salonowy efekt wykończenia.