BEAUUGREEN

Piękno kobiet i piękno natury łączy się w niezwykły sposób. Oto kosmetyki koreańskiej marki BEAUUGREEN, które doskonale oddają odwieczne korelacje człowieka z naturą. Produkty są przygotowywane na bazie substancji roślinnych i organicznych, które w naturalny sposób tworzą fenomenalne kosmetyki pielęgnujące do twarzy i ciała. BEAUUGREEN to pełna symbioza z tym, co najlepsze w przyrodzie dla człowieka. To także poszanowanie dla natury i zachowanie ekologicznych zasad wytwarzania współczesnych dóbr. Poznaj produkty koreańskiej firmy, których używają kobiety w wielu krajach świata.

Maseczki na twarz BEAUUGREEN

Firma BEAUUGREEN przygotowała w swojej ofercie różnego rodzaju maseczki na twarz. Znajdziesz wśród nich produkty zarówno do suchej skóry, jak i tej zmęczonej i poszarzałej lub potrzebującej wyrównania kolorytu i redukcji przebarwień. Do tej ostatniej doskonałym wyborem będzie BEAUUGREEN Clarifying, czyli maseczka z cytryną bogata w witaminę C o właściwościach rozjaśniających cerę. Kojąco i antyoksydacyjnie zadziała maseczka z zieloną herbatą o właściwościach przeciwzapalnych. Nawilżająca maseczka z ekstraktem z aloesu nie tylko działa korzystnie na suchą i matową cerę, ale też wspomaga łagodzenie podrażnień skóry i ma właściwości antybakteryjne.

Codzienna pielęgnacja i chwila wytchnienia

Dla pań poszukujących odżywczych kosmetyków, które skutecznie rewitalizują cerę i przywracają jej promienność, marka BEAUUGREEN przygotowała maseczki z mleczkiem pszczelim lub czerwonym żeń-szeniem. Odżywiają i wygładzają one zmęczoną skórę twarzy. Możesz również kupić maseczki z kolagenem, który uelastycznia delikatną cerę. Połączony ze złotem wzmacnia swoje dobroczynne działanie odmładzające, redukuje zmarszczki oraz poprawia jędrność i sprężystość skóry.