LABEL.M

Label.m to ekskluzywna marka profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich z Londynu. Powstała z pasji i kreatywności do tworzenia niesamowitych stylizacji. Firma rozwijana jest we współpracy ze stylistami i fryzjerami, co powoduje, że jest w stanie spełniać najtrudniejsze oczekiwania klientów, stale dążąc do doskonałości w dostarczaniu najlepszych produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów.

Kosmetyki do włosów Label.m okazały się na tyle skuteczne, że Label.m stało się oficjalną marką London Fashion Week. Label.m to marka wielokrotnie wyróżniona branżowymi nagrodami, z sukcesami stosowana przez najlepszych fryzjerów na całym świecie. Główną filozofią firmy jest zapewnienie doskonałego wyglądu włosom, ale również a może przede wszystkim ich zdrowia.

Składniki produktów Label.m stanowią synergiczne połączenie najskuteczniejszych naturalnych składników aktywnych, esencjonalnych olejków z ekskluzywnymi osiągnięciami technologicznymi laboratoriów label.m, oferując pełną gwarancję, że Twoje włosy będą piękne i zdrowe. Kosmetyki te nie są testowane na zwierzętach. Szeroki wybór produktów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź kosmetyki, które dyktują trendy w Londynie!